Back To Top
Almanya Başbakanı Angela Merkel yine titredi

Almanya Başbakanı Angela Merkel yine titredi

 - Son Güncelleme: 27.06.2019 Perşembe 10:42
Yükleniyor...
- A +

Daha önce saygı duruşu sırasında titrerken görüntülenen Almanya Başbakanı Angele Merkel, Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier'ın konuşması sırasında yine titremesi akıllara "Önemli bir sağlık sorunu mu var?" sorusunu getirdi.

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier ile yaptığı basın açıklaması esnasında geçtiğimiz günlerde olduğu gibi yine titredi.

Berlin'de basın açıklaması yapan Cumhurbaşkanı Steinmeier'in yanında duran Merkel, Steinmeier'in konuşma yaptığı sırada titrediği görüldü.,

AYAKTA DURMAKTA ZORLANIYOR

18 Haziran'da Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'i karşıladığı törende de titrediği görülen Merkel ayakta durmakta zorlanmıştı.

İkili görüşmenin ardından basın toplantısında konuşan ve sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Merkel, titredikten sonra en az 3 bardak su içtiğini belirterek, "Buna ihtiyacım olduğu açıktı, şimdi gayet iyiyim" demişti.

 

Yükleniyor...

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN