Back To Top
Bahamalar'da tahliye edilmeyi bekleyenlere skandal anons: ABD vizesi olmayanlar karaya dönsün

Bahamalar'da tahliye edilmeyi bekleyenlere skandal anons: ABD vizesi olmayanlar karaya dönsün

 - Son Güncelleme: 09.09.2019 Pazartesi 15:01
Bahamalar\'da tahliye edilmeyi bekleyenlere skandal anons: ABD vizesi olmayanlar karaya dönsün
- A +

Bahamalar'da 43 kişinin ölümü ile sonuçlanan Dorian Kasırgası nedeniyle bölgede çok sayıda kişi tahliye edilmeyi bekliyor. Sosyal medyada yayınlanan bir videoda, tahliye bekleyenlere "ABD vizesi olmayanlar gemiden insin" anonsu yapıldı.

ABD'yi vuran ve Bahamalar'da 43 kişinin ölümü ile sonuçlanan Dorian Kasırgası nedeniyle bölgede çok sayıda kişi tahliye edilmeyi bekliyor.

Son olarak 5'nci seviyeye çıkarılan kasırga sonucunda, mahsur kalan vatandaşlar bugüne kadar feribotlarla ABD'ye tahliye edilmişti. Ancak geçen pazar günü sosyal medyada yayınlanan bir video tepki topladı.

TEPKİ ÇEKEN ANONS: KARAYA GERİ DÖNÜN

Videoda, tahliye için ABD feribotuna binen Bahamalılara yönelik anons yapan bir görevlinin 'ABD vizesi olmayanlardan karaya geri dönmelerini istediği' görülüyor.

19-09/09/dorian.jpg

WSVN muhabiri Brian Entin tarafından Twitter'da yayınlanan videoda, geminin ses sisteminden anons yapan görevlinin "Vizeniz olmadan ABD'ye gelirseniz problem yaşarsınız. ABD vizesi olmayanlar, lütfen gemiden inin" dediği görülüyor.  Söz konusu görüntüler, sosyal medyada çok sayıda paylaşım aldı.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN