Dr. Mehmet Öz'ün serveti dudak uçuklattı

Dr. Mehmet Öz'ün serveti dudak uçuklattı

Dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz'ün serveti dudak uçuklattı. Dr. Öz’ün kişisel servetinin 76 milyon dolar ile 300 milyon dolar arasında olduğu öğrenildi.

ABD'de Senota'ya girmeye çalışan dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz'ün serveti dudak uçuklattı. New Jersey, Pensilvanya, New Hampshire, Florida ve Türkiye’de de evleri olduğu öğrenilen Öz'ün, inek ve sığır çiftliğinin de olduğu belirtildi.

Cumhuriyetçiler adına Pennsylvania’da senatörlük koltuğu için diğer cumhuriyetçi adaylarla yarışan Dr. Öz’ün servetinin detayları paylaşıldı. Senato’ya girmek için çalışmalara başlayan ve ünlü televizyonu Oprah Winfrey’nin de desteğiyle şöhrete kavuşan Dr. Öz’ün kişisel servetinin 76 milyon dolar ile 300 milyon dolar arasında olduğu açıklandı.

EMLAK ZENGİNİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Dr. Öz’ün servetinin bazılarının eşiyle ortak olduğu ve bazılarının da kendi üstünde olduğu belirtilirken, Pensilvanya’daki ünlü akaryakıt şirketi Wawa’da büyük bir hissesi olduğu belirtildi. Dr. Öz’ün ayrıca New Jersey, Pensilvanya, New Hampshire, Florida ve Türkiye’de de evleri olduğu aktarıldı.

Dr. Öz’ün geçen yıl Okeechobee’de bir sığır ve inek çiftliği satın aldığı duyurulurken buradaki ineklerin fiyatlarının da 500 bin dolara kadar çıktığı belirtildi. Palm Beach’te 5 milyon ile 25 milyon dolar arasında değere sahip bir evi olduğu da kayıtlara geçerken, ABD’nin çok okunan gazetelerinden New York Times da kapsamlı bir haber yayınladı.

SEÇİLİRSE SENATO'NUN EN VARLIKLI ÜYELERİNDEN OLACAK

New York Times, “Eğer seçilirse Öz, Senato’nun en varlıklı üyelerinden biri olacak. Şöhreti ile birlikte seçim yarışında kişisel servetini de kullandı. Dr. Öz geçen yıl kendi cebinden 5.3 milyon dolarlık harcama yaptı ve daha fazla harcama da yapabilir” yorumunu yaptı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN