Back To Top
Halasından dayak yiyen çocuğun annesi şiddeti savundu

Halasından dayak yiyen çocuğun annesi şiddeti savundu

 - Son Güncelleme: 16.05.2019 Perşembe 17:52
Yükleniyor...
- A +

Kolombiya'da bir kadın, ağlamaya başlayan yeğenini sokak ortasında döverek susturmaya çalıştı. Görüntüler sosyal medyada infiale neden olurken, çocuğun annesi olayı 'bir disiplin yöntemi' olarak değerlendirdi.

Görüntüler, Kolombiya’nın başkenti Bogota’nın Fontibon bölgesinde bir devlet dairesinin önünde kaydedildi. Görüntülerde, genç bir kadının, ağlamaya başlayan küçük yeğenini tokatladığı görülüyor. Tokatladığı yeğenini ardından hırpalayan kadın bununla da yetinmeyerek  ayakkabısını çıkarıyor ve yeğenine vurmaya başlıyor. Bir süre sonra kadının bu davranışını gören çevredekiler olaya müdahale ediyor. Öfkeli hala ise yeğenini kucağına alarak kendisini ikaz edenlerden uzaklaşıyor.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından, kadının çocuğa bu şekilde davranması sosyal medya kullanıcılarının tepkisine neden oldu. Öte yandan, yaşanan olay sonrası açıklamada bulunan küçük çocuğun annesi ise bunun bir ‘disiplin yöntemi’ olduğunu ve bunda bir sorun görmediğini söyledi.

KOLOMBİYA/DHA

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN