Back To Top
İngiliz komedyen sahnede öldü, izleyiciler şaka zannedip gülmeye devam etti

İngiliz komedyen sahnede öldü, izleyiciler şaka zannedip gülmeye devam etti

 - Son Güncelleme: 14.04.2019 Pazar 12:44
İngiliz komedyen sahnede öldü, izleyiciler şaka zannedip gülmeye devam etti
- A +

İngiltere'de Ian Cognito adlı komedyen, gösterisi sırasında kalp krizi geçirerek sahnede hayatını kaybetti. İzleyiciler ise gösterinin bir parçası zannederek gülmeye devam etti.

İngiliz komedyen Cognito perşembe günü İngiltere'nin Bicester kentinde sergilediği gösteride kalp krizi sonrası bilinci yerine gelen biriyle ilgili şaka yaparken yere yığıldı. Bir süre sonra kaldırılan ve bir koltuğa oturtulan Cognito'nun olay yerine gelen ilk yardım ekipleri tarafından öldüğü açıklandı.

Euronews'in aktardığına göre, seyirciler Cognito'nun yere yığılmasını şakanın bir parçası zannederek gülmeye devam etti. Bir süre sonra komedyenin hareket etmediğini fark eden iş arkadaşları sahneye vardıklarında Cognito’nun nefes almadığını fark etti.

‘Dramatik tesadüf’ olarak nitelendirilen olayın ardından İngiliz gazetesi The Times’a konuşan görgü tanıkları şu ifadeleri kullandı: “Bunu gösterinin bir parçası zannettik. Fakat gerçek olduğunu fark ettiğimizde kendimizi çok kötü hissettik. 5 dakika boyunca yerimizde öylece oturarak ona baktık ve gülmeye devam ettik...” 

Sosyal medyada birçok kişi 60 yaşında hayatını kaybeden komedyenin sevenlerine baş sağlığı dilerken İngiliz komedyen Shappi Khorsandi: “Ne acı bir şok. Ian Cognito vefat etti. Bu işi en başından beri muhteşem yapan kişilerden biriydi” açıklamasını yaptı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN