Back To Top
İngiltere'yi fırtına vurdu, AVM'nin metal çatısı uçtu!

İngiltere'yi fırtına vurdu, AVM'nin metal çatısı uçtu!

 - Son Güncelleme: 15.01.2020 Çarşamba 13:21
İngiltere\'yi fırtına vurdu, AVM\'nin metal çatısı uçtu!
- A +

İngiltere'yi Brendan fırtınası vurdu. Şiddetli rüzgar İngiltere’nin Slough kentinde bir AVM’nin metal çatısını uçurdu.

İngiltere'deki Gatwick Havaalanı'na planlanan uçuşlar başka havaalanlarına yönlendirilmek zorunda kaldı. Ülke genelinde feribot ve tren seferlerinde gecikmeler yaşandı.

AVM'NİN ÇATISI UÇTU

Ayrıca fırtına Slough kentinde bir AVM’nin metal çatısını uçurdu.Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde binanın uçan çatısının Slough'da caddeyi tamamen trafiğe kapattığına dikkat çekildi. Yaşanan faciada binanın içinde ya da çatının düştüğü yerde herhangi bir can kaybının olmaması ise sevindirdi.

Sağlık ekipleri kimsenin yaralanmadığından ve enkaz altında kimsenin olmadığından emin olmak için ilave kontroller yapıldığını belirtti. Slough Şehir Konseyi de herkesten bölgeden uzak durmasını istedi.

Brendan fırtınasının neden olduğu şiddetli rüzgarlar İngiltere genelinde uyarılara yol açtı. Rüzgarlar pazartesi günü zaman zaman 90 mile ulaştı. İkinci bir alçak basınç cephesi nedeniyle Salı günü geç saatlerden itibaren İngiltere ve Galler'in büyük bölümünde daha sert rüzgarlar esmeye başladı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN