Back To Top
Şişman kadınlar cennete giremez diyen rahibi sahneden itti

Şişman kadınlar cennete giremez diyen rahibi sahneden itti

 - Son Güncelleme: 16.07.2019 Salı 10:32
Şişman kadınlar cennete giremez diyen rahibi sahneden itti
- A +

Brezilya'da konuşması sırasında "Şişman kadınlar cennete giremez" diyen rahibi sahneden iten kadının videosu sosyal medyayı salladı.

Brezlya'nın en büyük şehri Sao Paulo'daki Cachoeira Paulista beledyesinde gerçekleştirilen Efkaristiya ayini sırasında ünlü rahip Marcelo Ross konuşma yaparken bir kadın tarafından sahneden itildi.

SALONDAKİLER ŞOKE OLDU

Rio de Janero basınında çıkan haberlere göre, geleneksel vaaz sırasında rahip "Şişman kadınlar cennete gidemez" deyince, mihraba çıkan bir kadın, rahibe doğru koşarak sahneden aşağı itti. 50 binden fazla kişinin bulunduğu ayindeki topluluk, bu olay karşısında şoke oldu.

Polisin 40'lı yaşlarında olduğunu söylediği, güvenliği atlatarak sahneden rahip Rossi'yi iten kadının bunu siyasi bir nedenle yapıp yapmadığı bilinmezken, Rossi olayı yara almadan atlattı. Rahip, dakikalar sonra sahneye geri dönerek vaazına devam etti.

Yükleniyor...

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN