Back To Top
Trump: Ülkemiz hiç olmadığı kadar tehlikede

Trump: Ülkemiz hiç olmadığı kadar tehlikede

 - Son Güncelleme: 29.09.2019 Pazar 23:11
Trump: Ülkemiz hiç olmadığı kadar tehlikede
- A +

"Azil" süreciyle ilgili konuşan ABD Başkanı Trump, "Ülkemiz daha önce hiç olmadığı kadar tehlikede. Beni durdurmaya çalışıyorlar, çünkü sizin için çalışıyorum" dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından paylaştığı videoda, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile yaptığı telefon görüşmesinin ardından azil soruşturması başlatan Demokratların kontrolündeki Temsilciler Meclisine sert eleştiriler yöneltti.

"HER ŞEYİ ALMAK İSTİYORLAR"

Donald Trump, ''Demokratlar, silahlarınızı, sağlık hizmetlerinizi, oylarınızı, özgürlüğünüzü, yargıçlarınızı ve her şeyi almak istiyorlar. Bunun olmasına asla izin veremeyiz çünkü ülkemiz daha önce hiç olmadığı kadar tehlikede. Hepsi çok basit, beni durdurmaya çalışıyorlar çünkü sizin için savaşıyorum ve bunun olmasına asla izin vermeyeceğim.'' mesajını paylaştı.

19-09/29/c-1569735761.jpg

Trump, başka bir Twitter paylaşımında ise ''Ülke tarihindeki en büyük ekonomiyi yaratan, ordumuzu şimdiye kadarki en güçlü ordu haline getiren, vergileri rekor düzeyde azaltan bir başkanı nasıl azledebilirsiniz?'' ifadelerini kullandı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN