Back To Top
Trump'ın oğlundan babası hakkında flaş sözler: Babama olan güven azaldı

Trump'ın oğlundan babası hakkında flaş sözler: Babama olan güven azaldı

Trump\'ın oğlundan babası hakkında flaş sözler: Babama olan güven azaldı
- A +

ABD Başkanı Donald Trump’ın New York Times gazetesinde, “Trump yönetimi içindeki direnişin bir parçasıyım" başlıklı isimsiz makalenin ardından çevresine güveninin azaldığı bildirildi.

Trump’ın oğlu Donald Trump Jr, ABC kanalına yaptığı açıklamalarda,  imzasız yazının Beyaz Saray içerisinde güven sorunu yarattığını ifade etti.

Babasının Beyaz Saray’da en çok güvendiği ismin sorulması üzerine  Trump’ın büyük oğlu, babasının çevresine olan güveninin azaldığını belirterek,  “Güvendiği isimler var fakat olmasını istediğimden çok daha az.” dedi.

Trump’ın oğlu, Beyaz Saray’da kardeşi İvanka Trump ve eşi Jared  Kushner’in de görev yaptığına dikkat çekerek, bu isimlerin babasının güveneceği isimler olduğuna vurgu yaptı.

Donald Trump Jr, “Çevresindeki herkese güvenebilse işlerin  halledilmesi çok daha kolay olurdu. Bu utanılacak bir durum.” diye konuştu.

New York Times’da "isimsiz" olarak yayımlanan "Trump yönetimi içindeki  direnişin bir parçasıyım" başlıklı makaleyi kaleme alan kişinin, Trump  yönetimindeki üst düzey bir görevli olduğu ileri sürülmüştü.Makalede,  "Trump'ın tam olarak anlayamadığı şey şu; Kendi yönetimindeki birçok üst düzey  görevli, Başkanın gündeminin bazı kısımlarını ve kötü heveslerini bozmak için  özenle çalışıyor. Bunu biliyorum çünkü ben de onlardan biriyim." ifadesine yer  verilmişti.Makaleye tepki gösteren Trump, Beyaz Saray’da yaptığı  açıklamada, yazıyı "korkak bir makale" olarak nitelemişti.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN