Back To Top

Diğer Düzce Haberleri

Açık ders uygulamasında bağımlılıklarımız konuşuldu
Açık ders uygulamasında bağımlılıklarımız konuşuldu Düzce Üniversitesi tarafından hayata geçirilen ve kişisel gelişim için eşsiz fırsat sunan Açık Ders uygulaması gerçekleştirilmeye devam ediyor.
Kooperatif ve muhtarlara mesleki yeterlilik toplantısı
Kooperatif ve muhtarlara mesleki yeterlilik toplantısı DÜZCE(İHA) – Bolu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü konferans salonunda muhtarlara yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.
MHP’li Başkan adayı Erdoğan Bıyık dur durak bilmiyor
MHP’li Başkan adayı Erdoğan Bıyık dur durak bilmiyor DÜZCE(İHA) – MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık esnaf gezilerine ara vermeden devam ediyor.
Düzce’de başladı Türkiye’ye yayıldı
Düzce’de başladı Türkiye’ye yayıldı Düzce’de 2 yıl önce başlayan bağımlılıkla mücadele eylem planı çerçevesinde temelleri atılan uyuşturucuyla mücadele toplantısı bütün Düzce’de de bütün Türkiye ile....
Düzceli Karatecilerimiz kürsüden inmedi
Düzceli Karatecilerimiz kürsüden inmedi Düzceli Karateciler erkeklerde 1 birincilik, 2 ikincilik ve 2 üçüncülük elde ederken kızlarda 2 birincilik ve 1 ikincilik elde etti.
Düzce’de köy yollarında asfalt çalışması
Düzce’de köy yollarında asfalt çalışması DÜZCE(İHA) – Düzce’de 2018 yılında köy yollarında 153 kilometre asfalt yapılırken hava muhalefeti nedeniyle ara verilen çalışmalar yeniden başladı.
Okuma hayalini 76 yaşında gerçekleştirdi
Okuma hayalini 76 yaşında gerçekleştirdi DÜZCE(İHA) – Düzceli 76 yaşındaki Hacer Gül okuma hayalini gerçekleştirdi.
Düzce’yi Denizli’de temsil etti
Düzce’yi Denizli’de temsil etti Denizli’de düzenlenen öğrenci meclisi çalıştayına katılan Düzce Öğrenci Meclisi Başkanı Ceren Sübekçi, Düzce’yi başarıyla temsil etti.
Çilimli’de meydana gelen yangın korkuttu
Çilimli’de meydana gelen yangın korkuttu Düzce’nin Çilimli ilçesine bağlı İshaklar Köyünde 2 katlı bir evde yangın çıktı.
Akpınar’da Özlü’ye coşkulu karşılama
Akpınar’da Özlü’ye coşkulu karşılama 65.
MHP’li Başkan adayı Bıyık ile Koçyazı Mahallesi canlanacak
MHP’li Başkan adayı Bıyık ile Koçyazı Mahallesi canlanacak DÜZCE(İHA) – MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Koçyazı Mahallesi Metek TOKİ konutlarının ortasından geçen Karaca Deresi’nin çevresinin Düzce’ye yakışır bir....
Lazer ameliyatları ile hastalar daha kısa sürede taburcu oluyor
Lazer ameliyatları ile hastalar daha kısa sürede taburcu oluyor Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, sıklıkla görülen rahatsızlıklardan olan hemoroid, anal fistül ve pilonidal sinüs (kıl dönmesi) tedavisinde....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN