17.02.2020  06:05

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde de izleyiciler aksiyon sahnelerine doyacak. Dizinin 18 Şubat Salı günü ekranlara gelecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölüm fragmanına "Öldürdüler babamı reis!" sözü heyecanın zirve yapacağını gösterdi. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve tüm ayrıntılar haberimizde.

+
-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ya da hayranlarının yaptığı kısaltma ile EDHO dizisinin hayranlarını, yine birbirinden heyecanlı sahneler bekliyor. Dizinin yeni yayınlanan fragmanında; "Öldürdüler babamı reis!" sözü heyecanın zirve yapacağını gösterdi. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. yeni bölüm fragmanı.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 157. BÖLÜM FRAGMANI

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 156. BÖLÜM İZLE

Edho 156. bölümde Nasuh'u tuzağa düşürerek sorguya alan Hızır'ın planı, asıl patronun piyonlarını üzerine salmak yerine onu öldürmek için ortaya çıkmaktı. Bunun mümkün olabilmesi adına yapılacak hamle ise Tufan'a silah üretmesi için aktarılacak olan paraya el koymak olacaktı. Paraların el değiştirmesinin yeteri kadar sorun çıkaracağı ortamda, gözü kara Bicoların harekete geçmesini sağlayacak herhangi bir kaybın yaşanmaması gerekmekteydi. Fakat işler planlandığı gibi gitmedi. İşte Edho 156. bölüm: 

 

DİĞER HABERLER
Bu kez Herekol darbesi!
Takı töreni ve tebrikleşme yasak
Hiçbir can güvenliği yok
Bagaja izin yok
Asıl 'itiraf' bu
Bitlis'te 3 terörist etkisiz hale getirildi
Adana'da silahlı kavgada 2 kişi yaralandı