Back To Top

Diğer Edirne Haberleri

Aranan şüpheli denetimlerde yakalandı
Aranan şüpheli denetimlerde yakalandı Edirne’nin Keşan ilçesinde yakalaması bulunan bir kişi polis tarafından yapılan denetimlerde yakalandı.
Edirne’de şüphe üzerine durdurulan araçta 11 düzensiz göçmen yakalandı
Edirne’de şüphe üzerine durdurulan araçta 11 düzensiz göçmen yakalandı Edirne’nin Keşan ilçesinde, polisin şüphe üzerine durdurduğu araçta 11 düzensiz göçmen yakalandı.
Sınıfın en “Çiçek” öğrencisi
Sınıfın en “Çiçek” öğrencisi Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde Şinasi ilkokulun da 4/B sınıfı öğrencileri derse “çiçek” isimli kedi ile birlikte başlıyorlar.
Liselilerden ’bez torba’ farkındalığı
Liselilerden ’bez torba’ farkındalığı Edirne Lisesinden Yetişenler Derneği (ELYD), doğanın korunmasına teşvik amacıyla Saraçlar Caddesi’nde öğrencilerle birlikte ’Edirne Liseli’yim, Doğayı Koruyorum,....
Dekoratif mum yapımı kursu açıldı
Dekoratif mum yapımı kursu açıldı Edirne’nin geçmişinde var olan mum yapımını canlandırmak için Edirne Tarih Turizm ve Kültür Derneği’nin girişimi ve Edirne İŞKUR İl Müdürlüğünün projelendirmesiyle....
Şoförler odasından “Öncelik Yaya” kampanyasına destek
Şoförler odasından “Öncelik Yaya” kampanyasına destek Edirne’nin Keşan ilçesi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Demirkan, İçişleri Bakanlığı tarafından “Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın” sloganı ile ülke....
Sultan 2. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi’ne 2018 yılında ziyaretçi rekoru
Sultan 2. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi’ne 2018 yılında ziyaretçi rekoru Trakya Üniversitesi’nin, “Kültürel Miras ve Korumacılık” temasıyla gerçekleştirdiği projelerden biri olan Sultan 2.
Trakya Üniversitesinden “çevre ve doğa dostu” sempozyum
Trakya Üniversitesinden “çevre ve doğa dostu” sempozyum Bünyesindeki tüm birimlerle, toplumun her kesimine çevre ve doğa bilimleri alanında katkı sunan ve bu alanda bir hassasiyet oluşturmak amacıyla çalışan Trakya....
Drift yapan sürücüye rekor ceza
Drift yapan sürücüye rekor ceza Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde drift yapan bir sürücünün ehliyetine el konuldu aracı, 60 gün trafikten men edildi ve sürücüye 5 bin 10 lira para cezası kesildi.
Vali Canalp’den köy ziyaretleri
Vali Canalp’den köy ziyaretleri Edirne Valisi Ekrem Canalp, İpsala ilçesine bağlı köylerde ziyaretler gerçekleştirerek, köy sakinleriyle tek tek görüştü.
Edirne’de bazı işletmelere “kumar” denetimi
Edirne’de bazı işletmelere “kumar” denetimi Edirne’nin Keşan ilçesinde, polis ekipleri kumar oynandığı tespit edilen 7 iş yerinde denetim yaptı.
İmzalar atıldı, sokakta sağlık var bilim şenliği başlıyor
İmzalar atıldı, sokakta sağlık var bilim şenliği başlıyor Edirne Valiliği himayesinde yürütülecek olan “Edirne Sokakta Sağlık Var Bilim Şenliği” projesinin sözleşmesi Vali Ekrem Canalp tarafından imzalandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN