Back To Top

Diğer Edirne Haberleri

Trakya Üniversitesi, STEM eğitimi için ata yurdu öğretmenlerini ağırladı
Trakya Üniversitesi, STEM eğitimi için ata yurdu öğretmenlerini ağırladı Trakya Üniversitesi’nin himayesinde TİKA desteğiyle düzenlenen, ata yurdumuz Özbekistan, Kırgızistan ve Azerbaycan’daki okullarda görev yapan fen bilgisi, fizik, kimya....
Enez Karneye Doğru Satranç Turnuvası yapıldı
Enez Karneye Doğru Satranç Turnuvası yapıldı Edirne Gençlik Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan ve Enez Cumhuriyet İlkokulu koordinatörlüğünde 29-30 Aralık 2018 tarihlerinde....
Küçük öğrencilere kıyafet desteği
Küçük öğrencilere kıyafet desteği Edirne’nin Keşan ilçesinde özel bir eğitim kurumu, 13-21 Aralık tarihleri arasında başlattığı “Çocuklar Üşümesin” projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi çocuklara kıyafet....
Polisten kaçan şüpheli ekip otosuna çarptı
Polisten kaçan şüpheli ekip otosuna çarptı Edirne’nin Keşan ilçesinde Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde meydana gelen olayda polisten kaçan şüpheli ekip otosuna çarptı.
Minik kalplerden sınırdaki Mehmetçiğe yeni yıl mektubu
Minik kalplerden sınırdaki Mehmetçiğe yeni yıl mektubu Minik Öğrenciler, Güneydoğu’da görev yapan askerlere yeni yılını kutlayan mektup ve kartpostal gönderdi.
Edirne’de maden ocağında göçük: 1 ölü
Edirne’de maden ocağında göçük: 1 ölü Edirne’nin Keşan ilçesinde bir kömür ocağında meydana gelen göçükte, 1 kişi hayatını kaybetti.
Kapıkule’de yurda kaçak sokulmak istenen 20 yavru köpek bulundu
Kapıkule’de yurda kaçak sokulmak istenen 20 yavru köpek bulundu Edirne’de Kapıkule Sınır Kapısı’nda Türkiye giriş yapmak üzere gelen Bulgar uyruklu bir kişinin otomobilinin bagajında yurda kaçak olarak sokulmak istenen farklı....
(Özel Haber) Sabahın erken saatlerinde geliyorlar, her şeyi alıp dönüyorlar
(Özel Haber) Sabahın erken saatlerinde geliyorlar, her şeyi alıp dönüyorlar Dövizdeki kur farkı nedeniyle Edirne, Yunanların ve Bulgarların akınına uğruyor.
Üniversiteliler, minik öğrencileri doyasıya eğlendirdi
Üniversiteliler, minik öğrencileri doyasıya eğlendirdi Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde üniversite öğrencileri, köy okullarındaki minik öğrencilerle bir araya geldi.
Soya fasulyesi yüklü tırdan servet değerinde uyuşturucu
Soya fasulyesi yüklü tırdan servet değerinde uyuşturucu Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerince Edirne İpsala Sınır Kapısı’nda yapılan operasyonda 1 buçuk ton esrar ele geçirildi.
Kronik Hastalıklar İzlemi Eğitimleri tamamlandı
Kronik Hastalıklar İzlemi Eğitimleri tamamlandı Edirne İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı aile hekimlerine, “Birinci Basamakta Aile Hekimlerine Yönelik Kronik Hastalıklar İzlemi” eğitimi verildi.
Çocuklar için hazırlanan Edirne kartpostalları ilgi odağı oldu
Çocuklar için hazırlanan Edirne kartpostalları ilgi odağı oldu Edirne Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar, yeni yıl kutlamalarında özellikle çocukların dijital dünyadan uzaklaşmaları için kentin adıyla....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN