Back To Top

Diğer Edirne Haberleri

Edirne’de 2 günde 492 düzensiz göçmen yakalandı
Edirne’de 2 günde 492 düzensiz göçmen yakalandı Edirne’de sınır birliklerinin yaptığı çalışmalar kapsamında, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkma hazırlığında olan toplam 492 düzensiz göçmen yakalandı.
Ölen at yol ortasında sahipsiz kaldı
Ölen at yol ortasında sahipsiz kaldı Edirne’nin Keşan ilçesinde yolda ölü olarak bulunan at, bulunduğu yerden saatler sonra kepçe ile kaldırıldı.
Köylere ecza dolabı ve kitaplık
Köylere ecza dolabı ve kitaplık Edirne Valiliği İl Özel İdaresi köylerdeki ortak kullanım alanlarına ecza dolabı ve kitaplık montajına başladı.
Trakya Üniversitesinden teknolojiye köprü
Trakya Üniversitesinden teknolojiye köprü Trakya Üniversitesi bünyesinde bulunan Teknoloji Transferi Uygulama ve Araştırma Merkezi, düzenlenen törenle yeni binasında hizmete açıldı.
Edirne’de şiddetli sağanak
Edirne’de şiddetli sağanak Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde yaklaşık 15 dakika süren yağmur ve fırtına hayatı felç etti.
Keşan’da şiddetli yağış etkili oldu
Keşan’da şiddetli yağış etkili oldu Edirne’nin Keşan ilçesinde yapılan uyarılar ardından gelen şiddetli yağış etkili oldu.
Beklenen yağış Edirne’de başladı
Beklenen yağış Edirne’de başladı Edirne’de, şiddetli yağış ve fırtına etkili oldu.
Kimi mamasını, kimisi de sevgisini getirdi
Kimi mamasını, kimisi de sevgisini getirdi Edirne’de, 4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde, minik öğrenciler sokak hayvanlarının bulunduğu barınağa akın etti.
81 ilde kampüsünde camisi olmayan son üniversitede temel atıldı
81 ilde kampüsünde camisi olmayan son üniversitede temel atıldı Edirne’de, Trakya Üniversitesi Camii temel atma töreni gerçekleştirildi.
Trakya Üniversitesinden ‘diyet, diyabet ve çölyak’ hastalarına özel aşure ikramı
Trakya Üniversitesinden ‘diyet, diyabet ve çölyak’ hastalarına özel aşure ikramı Trakya Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Öğrenci toplulukları buluşması ve aşure günü” etkinliği düzenlendi.
Vali Canalp ve minik öğrenciler yaya güvenliği için sahaya çıktı
Vali Canalp ve minik öğrenciler yaya güvenliği için sahaya çıktı Türkiye genelinde bugün yapılan ‘2 Ekim’de hepimiz yaya geçitlerindeyiz’ farkındalık etkinlikleri kapsamında, Edirne’de Selimiye Camisi önünde Vali Ekrem Canalp ve....
Minikler itfaiyeci oldu
Minikler itfaiyeci oldu Edirne’de ana sınıfı öğrencileri, İtfaiyecilik Haftası etkinlikleri kapsamında İtfaiye Müdürlüğünü gezip özel kıyafetleri giyerek itfaiyeci oldu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN