Back To Top
Bakan Albayrak'tan Hazine destekli Ziraat Bankası kredi paketi açıklaması

Bakan Albayrak'tan Hazine destekli Ziraat Bankası kredi paketi açıklaması

 - Son Güncelleme: 10.02.2019 Pazar 12:03
Bakan Albayrak\'tan Hazine destekli Ziraat Bankası kredi paketi açıklaması
- A +

Hazine destekli Ziraat Bankası kredisi nedir? Bakan Albayrak Hazine destekli Ziraat Bankası kredi paketi ile ilgili açıklama yaptı. Tarımsal üretimi arttırmak ve gıda fiyatlarında istikrar sağlamak için yapılan çalışma kapsamında yeni bir kredi paketi hazırlanır. İşte Hazine destekli Ziraat Bankası kredisi ile ilgili detaylar ve son dakika haberleri...

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Hazine destekli Ziraat Bankası kredi paketi açıklaması. Gıda fiyatlarında yaşanan artışın önüne geçmek için hükümet tedbir almaya devam ediyor. Albayrak "Tarımsal üretimi artırmak ve gıdada fiyat istikrarını sağlamak için tüm alanlarda yoğun bir programı hayata geçireceğiz" dedi. Peki Hazine destekli Ziraat Bankası kredisi nedir? Kimler bu krediyi alabilecek? Başvurular için ne yapmak gerekir? 

 

Bakan Berat Albayrak,  sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan açıklama yaptı. Albayrak, "Seracılık altyapısının güçlenmesine ve verimliliğin artırılmasına önemli katkı sağlayacak olan, Hazine destekli Ziraat Bankası kredi paketi hayırlı olsun. Tarımsal üretimi artırmak ve gıdada fiyat istikrarını sağlamak için tüm alanlarda yoğun bir programı hayata geçireceğiz" dedi. 

Bakan Albayrak'ın paylaştığı görselde ise, "Devlet bankalarının tarıma desteği Ziraat Bankası tarafından açıklanan yeni kredi paketi ile devam ediyor. Yatırım kredisinden faydalananlar ayrıca 14 ay vadeli piyasa koşulları ile uyumlu işletme kredisinden de faydalanabilecek" ifadelerine yer verildi.

 


ANKARA / DHA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN