Back To Top
Başkent Doğalgaz saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Başkent Doğalgaz çalışma saatleri

Başkent Doğalgaz saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Başkent Doğalgaz çalışma saatleri

Başkent Doğalgaz saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Başkent Doğalgaz çalışma saatleri
- A +

Başkent Doğalgaz çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Başkent Doğalgaz çalışma saatleri kapsamında vatandaşlarımızın doğal gaz işlemlerini gerçekleştiriyor. Ülkemizde 2007 yılında kurulan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. İşte tüm bilgiler…

 

Başkent Doğalgaz çalışma saatleri Ankaralı vatandaşlarımızın merak ettiği konulardan. Doğal gaz abonelik, gaz açma kapama, fatura ödeme gibi işlemlerini yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Başkent Doğalgaz çalışma saatlerini araştırıyor. Ülkemizin en eski ve ikinci büyük dağıtım şirketlerinden olan bu kurumla ilgili tüm bilgileri sizler için derledik. İşte bilmeniz gerekenler…

BAŞKENT DOĞALGAZ

Başkent Doğalgaz, 2007 yılında kurulmuştur. Ankara’da 2 milyondan fazla aboneye hizmet veren Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., ülkemizin en eski ve ikinci büyük dağıtım şirketidir. Başkent Doğalgaz, 2037 yılına kadar geçerli lisansı bulunmaktadır.

Başkent Doğalgaz, çevreye zarar vermeyecek şekilde doğal gazı kaliteli, sürekli, ucuz ve rekabete dayalı esaslar çerçevesinde sunmaktadır. Başkent Doğalgaz’a 0850 222 6 429 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Başkent Doğalgaz’ın müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Öte yandan gaz kaçağı, patlama, yangın gibi acil durumlarda ise Alo 187’yi arayabilirsiniz. Başkent Doğalgaz iletişim adresi Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, No: 13 Çukurambar Ankara’dadır.

20-01/13/baskent-dogal-gazjpgg.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

Başkent Doğalgaz çalışma saatleri hafta içi her gün 08.30-18.30 saatleri arasındadır. 12.30-13.30 saatleri arasında öğle tatili verilmektedir. Başkent Doğalgaz hafta sonları kapalıdır. Ayrıca Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de hizmet vermemektedir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN