Back To Top
Bedelli askerlik yapacaklara özel kredi paketleri

Bedelli askerlik yapacaklara özel kredi paketleri

 - Son Güncelleme: 28.07.2018 Cumartesi 11:29
Bedelli askerlik yapacaklara özel kredi paketleri
- A +

1,3 milyon genci ilgilendiren bedelli askerlik için bankalar özel krediler hazırladı. Hazırlanan özel kredilerde faizler yüzde 1,70'ten başlıyor. Ayrıca masraf almayan da, ödemeyi 3 ay öteleyen de var...

Bedelli askerlik müjdesi Meclis'ten geçerken, bankalar da kampanya düğmesine bastı. 15 bin liralık tutarı krediyle temin etmek isteyen gençler için özel paketler hazırlandı.

Kredi çekmek isteyenlere yüzde 1.70'ten başlayan faiz oranları sunulurken, bazı bankalar masraf almıyor, bazıları da ödemeyi 3 ay öteleme imkanı sunuyor.

3 AY SONRA ÖDE

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bedelli askerlikten faydalanmak isteyenlere, 15 bin lira kredi tutarı ve 48 aya varan vadelerde aylık yüzde 1.70'ten başlayan faiz oranlarına ek olarak, 3 ay erteleme imkanı sağlıyor. Vade süreçleri 3 ay ile 48 ay arasında değişiyor.

FAİZLERİ DÜŞÜRDÜ

ING de 'Bedelli Askerlik Kredisi' hazırladı. ING müşterileri bu kapsamda 15 bin lira krediyi, yüzde 1.74'ten başlayan faiz oranları ile kullanabilecek ve dilerlerse ödemeye 3 ay sonra başlayabilecek.

KREDİ TAHSİS ÜCRETİ YOK

Şekerbank ise 'Bedelli Askerlik Kredisi' ile 15 bin liraya kadar olan finansman ihtiyaçlarını karşılarken, kredi kapsamında 48 aya varan vade imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında kredi tahsis ücreti de alınmıyor.

DİĞER BANKALAR DA KATILABİLİR

Bedelli askerlik için kredi kampanyalarına önümüzdeki günlerde diğer bankaların da katılması bekleniyor. Bedelli askerlik için başvurular, yasanın Resmi Gazete'de yayımlanmasıyla birlikte başlayacak.

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN