Back To Top
Carrefour çalışma saatleri | Carrefour saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Carrefour çalışma saatleri | Carrefour saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Carrefour çalışma saatleri | Carrefour saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?
- A +

Carrefour çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Carrefour çalışma saatleri kapsamında vatandaşlarımıza gıdadan beyaz eşyaya birçok alanda alışveriş imkanı sunuyor. Merak edilen firmalardan olan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. İşte detaylar…

 

Carrefour çalışma saatleri bu mağazalara gidecek vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Bu mağazalara geç ya da erken gitmek istemeyen vatandaşlarımız Carrefour çalışma saatlerini merak ediyor. Ülkemizin ilk hiper marketi olan bu kurumla ilgili tüm bilgileri sizler için derledik. İşte tüm bilgiler…

CARREFOURSA

Carrefour ilk mağazasını 15 Haziran 1963’te Fransa’da açmıştır. Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour günümüzde 30 ülkede 12 bin 300 mağazasıyla ve 350 bin çalışanı ile hizmet vermektedir.

Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour, hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır. 1996 yılında ise Carrefour, Sabancı Holding ile ortaklık yapmış ve CarrafourSA ismi doğmuştur. İlk CarrefourSA ise Adana’da açılmıştır. CarrefourSA 2005 yılında Gima ve Endi mağazalarını satın almıştır.

CarrefourSA günümüzde hiper, süper, gurme, mini ve e-ticaret konseptleriyle hizmet sunmaktadır. 2015 yılında İsmar, ve 1e1 marketlerinden 55 mağaza satın almıştır. Ayrıca Kiler Alışveriş Hizmetlerinin %85 hissesini satın almıştır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

CarrefourSA genel müdürlüğü, CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No:67/A Blok B Maltepe İstanbul adresindedir. CarrefourSA’ya 0216 665 00 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

20-01/08/carrefourjpgg.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

Carrefour çalışma saatleri hafta içi her gün 10.00-22.00 saatleri arasındadır. Carrefour hafta sonları hizmet vermektedir. Ayrıca Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermemektedir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN