Back To Top
DeFacto çalışma saatleri | DeFacto saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

DeFacto çalışma saatleri | DeFacto saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

DeFacto çalışma saatleri | DeFacto saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?
- A +

çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. DeFacto çalışma saatleri kapsamında kadın, erkek ve çocuk giyim tekstil üzerine müşterilerine hizmet ediyor. Ülkemizde alanında ilk 3 şirketten biri olan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. İşte tüm bilgiler…

 

DeFacto çalışma saatleri bu mağazalardan alışveriş yapacak olan vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. DeFacto çalışma saatleri kapsamında 14 binden fazla çalışanı ile müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunuyor. Ülkemizde ilk mağazasını 2005 yılında açan bu kurumla ilgili tüm bilgiler haberimizde. İşte bilmeniz gerekenler…

DEFACTO

DeFacto 2005 yılında ülkemizde ilk mağazasını açtı. Günümüzde Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yer alan DeFacto 2019 yılı itibariyle 30 ülkede 500’den fazla mağazasıyla hizmet vermektedir. Ülkemizde alanında ilk 3 şirketten biri olan DeFacto 14 binden fazla çalışanı ile müşterilerine uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunmaktadır.

DeFacto ilk yurt dışı mağazasını 2012 yılında Kazakistan’da açmıştır. DeFacto’nun Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Fas, Tunus, Kosova, Arnavutluk, Afganistan, Sırbistan, Gürcistan, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Filistin, Pakistan, Malezya, Moldova, Umman, Ukrayna, KKTC ve Türkiye olmak üzere toplam 30 ülkede mağazaları bulunmaktadır.

20-01/09/defactojpgg.jpg

DeFacto merkez binası DeFacto Plaza Basın Ekspress Yolu Bahariye Caddesi No: 31 Halkalı Küçükçekmece İstanbul adresindedir. DeFacto müşteri hizmetlerine 0850 333 22 86 numaralı telefondan hafta sonu ve resmi tatillerde dahil olmak üzere 09.00-22.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. 0531 882 08 11 numaralı WhatsApp numarasından haftanın her günü 09.00-18.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

ÇALIŞMA SAATLERİ

DeFacto çalışma saatleri hafta içi her gün 09.30-21.30 saatleri arasındadır. Alışveriş merkezlerinde bulunan DeFacto’larda ise çalışma saatleri 10.00-22.00 saatleri arasındadır. Hafta sonu açık olan DeFacto’lar ayrıca Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de hizmet vermektedir.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN