Back To Top
Doğuş Holding satışlara devam ediyor

Doğuş Holding satışlara devam ediyor

 - Son Güncelleme: 28.06.2018 Perşembe 10:14
Doğuş Holding satışlara devam ediyor
- A +

Doğuş Otomotiv bağlı ortaklığı D-Auto Suisse'in satışı için müzakerelere başlayacağını KAP'a gönderdiği bilgilendirme mesajıyla duyurdu. Açıklamada, müzakerelerin şirketin İsviçre merkezli Porsche satış ve satış sonrası hizmetlerini yapan ortaklığındaki Doğuş Otomotiv'e ait payların muhtemel alım satımına yönelik olduğu belirtildi.

Doğuş Otomotiv bağlı ortaklığı D-Auto Suisse SA hisselerinin satışı için Orchid Swiss Development ve Juglans Regia ile müzakerelere başlanacağını duyurdu.

Şirketten Çarşamba günü KAP'a yapılan açıklamada, müzakerelerin Lozan şehrinde kurulu Porsche satış ve satış sonrası servis hizmeti veren D-Auto Suisse SA'nın toplam sermayesinin yüzde 100'ünü temsil eden Doğuş Grubu Şirketleri ve Doğuş Otomotiv'e ait payların muhtemel alım-satımına yönelik olacağı belirtildi. 

Doğuş Holding, son olarak Gebze'de bulunan ve içerisinde bir AVM ile otel ve ticari alanların yer aldığı kompleksinin satışını tamamlamıştı. Gebze Center AVM, 102.5 milyon euro bedelle Seyir Gayrimenkul Yatırım AŞ'ye satılmıştı Keza 13.8 milyon lira değer biçilen Antalya 2000 Plaza, 10 milyon 600 bin liraya satılmıştı.

Yükleniyor...

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN