Back To Top
Dominos Pizza çalışma saatleri | Dominos Pizza saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Dominos Pizza çalışma saatleri | Dominos Pizza saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Dominos Pizza çalışma saatleri | Dominos Pizza saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?
- A +

Dominos Pizza çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Dominos Pizza çalışma saatleri kapsamında vatandaşlarımıza pizza hizmeti veriyor. Ülkemizde 1996 yılından beri faaliyet gösteren bu kurumla ilgili tüm bilgiler haberimizde. İşte detaylar…

 

Dominos Pizza çalışma saatleri pizza almak ya da sipariş vermek isteyen vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Dominos Pizza çalışma saatleri kapsamında restoranlarından pizza siparişi aldığı gibi evlere de pizza ulaştırıyor. Günümüzde 530 şubesi bulunan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik. İşte tüm bilgiler…

DOMİNOS PİZZA

Dominos Pizza, 1960 yılında Amerika Michigan eyaletinde Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. İlk şubesini 1996 yılında İstanbul Ulus’ta açan Dominos Pizza 530 şube ile hizmet vermektedir. Dominos’un bugün 85 ülkede 14 binden fazla şubesi bulunmaktadır.

Dünyadaki 10 bininci şubesini ise Türkiye’de açmıştır. Dominos Pizza’nın ülkemizde 4 tane üretim merkezi bulunmaktadır. Bunlar Gebze Üretim ve Tedarik Zinciri, Ankara Üretim Merkezi, İzmir Üretim Merkezi ve Antep Üretim ve Tedarik Zinciri’dir.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Bu merkezler, restoranlara hammadde üretimi sağlıyordur. Dominos Pizza merkez adresi, Büyükdere Caddesi No: 245 USO Center Maslak İstanbul’dadır. Dominos’a 444 33 22 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

20-01/10/dominos-pizzajpgg.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

Dominos Pizza çalışma saatleri 10.00-02.00 saatleri arasındadır. Bazı mağazalarda çalışma saatleri 11.00-03.00 olarak değişmektedir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN