Back To Top
Evkur çalışma saatleri | Evkur saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Evkur çalışma saatleri | Evkur saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Evkur çalışma saatleri | Evkur saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?
- A +

Evkur çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Evkur çalışma saatleri kapsamında kozmetikten beyaz eşyaya, mobilyadan ev tekstiline birçok ürünün satışını gerçekleştiriyor. Bu mağazalarla ilgili merak ettikleriniz haberimizde. İşte detaylar…

 

Evkur çalışma saatlerinde vatandaşlarımız mağazalara gidip alışveriş yapabiliyor. Mağazalara geç ya da erken gitmek istemeyen vatandaşlarımız Evkur çalışma saatlerini araştırıyor. 1987 yılından beri faaliyet gösteren bu kurumla ilgili tüm bilgileri sizler için derledik. işte bilmeniz gerekenler…

EVKUR

Evkur faaliyetlerine 1972 yılında Murat Halı Mağazaları olarak başlamıştır. 1994 yılında isim değiştirerek Evkur Alışveriş Merkezleri olmuştur. Bugün İstanbul’da 23 tane mağazası bulunan Evkur’un ülkemizde toplam 87 mağazası vardır.

Halı satışı ile başlayan hizmetine Evkur günümüzde cep telefonundan beyaz eşyaya, giyimden mobilyaya, ev tekstilinden elektrikli ev aletlerine kadar 68 bin ürün çeşidi ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirlerinden biri olan Evkur 3 bin 600 çalışanı ile nakit, kredi kartlı ya da peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçenekleri de sunmaktadır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Evkur’un merkez binası Halkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yolu Evkur Plaza No: 33 Küçükçekmece İstanbul adresindedir. Evkur merkez şubesi 0212 473 46 46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

20-01/11/evkurjpgg.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

Evkur çalışma saatleri hafta içi 09.00-21.00 saatleri arasındadır. Evkur hafta sonu da açıktır. Ayrıca Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de hizmet vermektedir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN