Back To Top
Garanti BBVA saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor? Garanti Bankası çalışma saatleri

Garanti BBVA saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor? Garanti Bankası çalışma saatleri

Garanti BBVA saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor? Garanti Bankası çalışma saatleri
- A +

1946 yılın 103 tüccarın bir araya gelerek kurduğu ve günümüzde hâlen hizmet veren Garanti Bankası, bugünkü adıyla Garanti BBVA’nın çalışma saatleri, kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün direktifleriyle kurulan İş Bankası’nın saat kaçta açılıp kaçta kapandığı ile ilgili bilgiler karar.com’da…

Yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere binlerce şubesi ile hizmet veren Garanti Bankası’nın yani Garanti BBVA’nın kaçta açılıp kaçta kapandığı konusu merak ediliyor. İşte Türkiye'den ilk defa yurtdışına hisse ihracını gerçekleştiren kurum olan Garanti BBVA’nın çalışma saatleri..

GARANTİ BANKASI KAÇA KADAR AÇIK?

Garanti BBVA, sabah saat 09:00’dan akşam saat 17:00’a kadar hizmet veriyor. Banka, öğle tatilinde de hizmet verirken, web sitesindeki ’şube ve paramatikler’ bölümünden size en yakın şubeye ulaşabilirsiniz.

Genel Müdürlüğü Nispetiye Mahallesi, Aytar Caddesi’nde yer alan Garanti Bankası, İstanbul Levent’te işlemlerine devam ediyor.

19-10/17/garanti-bankasijpgg.jpg

TARİHÇESİ

1946’da Ankara’da 103 ortağın katılımıyla bir anonim şirket olarak kurulan Garanti Bankası’nın kurucuları, II. Dünya Savaşı esnasında yaratılan servet birikimini, savaş ertesi kârlı iş alanlarına yatırmak isteyen tüccarlardan oluşuyordu.

1983’te bütünüyle Doğuş bünyesine katılan Garanti Bankası, 1990’da ilk halka arzını gerçekleştirdi. 1993’te Türkiye'de ilk defa yurtdışına hisse ihracını gerçekleştiren kurum olan Garanti Bankası, hizmetlerini sürekli geliştirerek, ‘Öğlen Açık Banka’ uygulamasını başlatan ilk banka oldu.

DİĞER GELİŞMELER İÇİN TIKLAYIN

Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olma niteliğini taşıyan Garanti Bankası, 2013 yılı itibarıyla Kıbrıs’ta 6 şube, Türkiye’de 950 Şube ve Yurtdışında 8 şubesi ve 3 bin 600 den fazla ATM’si ile 18 bini aşkın çalışanı ve 12 milyonun üzerinde müşterisi yer alıyor.

BBVA’YA GEÇİŞİ

Garanti Bankası, 2019 yılının Haziran ayı içerisinde yaptığı açıklamada 9 yıldır bünyesinde bulundukları BBVA Grubu’nun tüm dünyada uyguladığı dijital dönüşüm stratejisi dâhilinde, BBVA’nın global marka gücünü Garanti marka ve logosunun yanına eklediklerini ve 11 Haziran 2019 tarihi itibarıyla Garanti BBVA ismini kullanmaya başladıklarını duyurdu.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN