Back To Top
Gören zeytin sanıyor, paketi 10 TL'den satılıyor

Gören zeytin sanıyor, paketi 10 TL'den satılıyor

 - Son Güncelleme: 16.01.2019 Çarşamba 18:37
Gören zeytin sanıyor, paketi 10 TL\'den satılıyor
- A +

Antalya'da bir tarım firmasının ürettiği zeytin kadar  karpuz ilgi gördü. Mini karpuzların paketi 10 liradan satılıyor.

Dört kuşaktır salatalık, patlıcan, kabak, renkli karnabahar, havuç  gibi küçük boyutlarda ürün yetiştiren firmanın ürettiği zeytin boyutundaki  karpuz, 26. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı'nda (26. FoodProduct)  katılımcıların dikkatini çekti.

Firmanın Genel Müdürü Mustafa Erüst, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  13 çeşit yenilebilir çiçek, yaklaşık 20 minyatür sebze, Akdeniz yeşillikleri,  taze baharatlar, Ege otları, saksılı ürünler, atıştırmalık konsepti kapsamında  180 çeşit ürünleri olduğunu söyledi.

19-01/16/karpuz-2.jpg

ÇOCUKLARA SEVDİRMEK İÇİN

Çocuklara meyve sebzeyi sevdirmek için böyle bir üretime  başladıklarını öne süren Erüst, mini olan ürünlerin çocukların çok ilgisini  çektiğini kaydetti.

Atıştırmalık minyatür ürünlere yeni olarak karpuzu eklediklerini  anlatan Erüst, "Yeni olarak zeytin boyutunda karpuz ürettik. Yediğinizde  kabuğunda karpuz, içerisinde salatalık tadı olan bir ürün." diye konuştu.

Ürünleri ağırlıklı olarak yurt içinde büyük marketlere satış  yaptıklarını dile getiren Erüst, mini karpuzları küçük paketlerle 8 ila 10  liradan satışa sunduklarını kaydetti.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN