Back To Top
Gratis saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Gratis çalışma saatleri

Gratis saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Gratis çalışma saatleri

Gratis saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Gratis çalışma saatleri
- A +

Gratis çalışma saatleri bu mağazalardan alışveriş yapacak olan vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Gratis çalışma saatleri kapsamında vatandaşlarımıza birçok kozmetik ürünün satışını sunuyor. Ülkemizin merak edilen perakende zincirlerinden olan bu kurumla ilgili tüm bilgiler haberimizde. İşte bilmeniz gerekenler…

 

Gratis çalışma saatleri internetten araştırılan konular arasında. Gratis çalışma saatlerinde saç ve cilt bakım, kozmetik alanlarında 30 binden fazla ürünü müşterilerine sunuyor. Ülkemizde ilk mağazasını 2009 yılında açan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenleri derledik. işte tüm bilgiler…

GRATİS

Sedes Holding bünyesinde Gratis, ilk mağazasını 17 Temmuz 2009’da İstanbul Metrocity AVM’de açmıştır. Günümüzde 79 ilde 600’den fazla mağazası bulunmaktadır. Gratis mağazalarında saç bakım, kozmetik, cilt bakım alanlarında 30 bini aşkın ürün müşterilere sunulmaktadır.

Gratis hesaplı ürün ve marka çeşitliliği ile ülkemizde doğan ve büyüyen perakende markalardandır. Müşterilerine kolay, hızlı ve rahat alışveriş imkanı sunan Gratis, müşterilerinin mutluluğuna katkı sağlamak istemektedir.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Gratis merkes binası, Cömert Sokak, Yapı Kredi Plaza C Blok Beşiktaş İstanbul adresindedir. Gratis’e 0850 210 69 00 numaralı telefondan her gün 10.00-22.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

20-01/11/gratisjpgg.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

Gratis çalışma saatleri hafta içi her gün 10.00-22.00 saatleri arasındadır. Gratis hafta sonu açıktır. Gratis şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı, diğer günlerinde ise açıktır. Ayrıca arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN