Back To Top
Hakmar çalışma saatleri | Hakmar saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Hakmar çalışma saatleri | Hakmar saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Hakmar çalışma saatleri | Hakmar saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?
- A +

Hakmar çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Hakmar çalışma saatleri kapsamında vatandaşlarımıza birçok ürünün satışını sunuyor. Bugün 25 şubesi bulunan bu kurumla ilgili tüm bilgiler haberimizde. İşte detaylar…

 

Hakmar çalışma saatleri bu mağazadan alışveriş yapacak olan vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Mağazalara geç ya da erken gitmek istemeyen vatandaşlarımız Hakmar çalışma saatlerini öğrenmek istiyor. İlk mağazasını 1997 yılında Pendik’te açan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenleri derledik. İşte tüm bilgiler…

HAKMAR

Hakmar 1997 yılında ilk mağazasını İstanbul Pendik’te açmıştır. Bugün 25 şubesi bulunmaktadır. Özel marketçilik yazılımları ve pos sistemleriyle Hakmar, online ve entegre bir şekilde çalışmaktadır. 15 bin ürün çeşidiyle Hakmar, tüketicilerine hizmet etmektedir. Perakende sektöründe sürekli gelişimi hedefleyen Hakmar’ın amacı müşteri memnuniyetini sağlayan güvenilir bir kuruluş olmaktır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Hakmar ürünlerini uygun fiyata satmasının yanı sıra belirli günlerde aktüel ürünler yayınlamaktadır. Hakmar genel müdürlüğü Ankara Caddesi No: 173 Pendik İstanbul’dadır. Hakmar çağrı merkezi numarası 0216 307 44 40’dır. Hakmar müşteri hizmetlerine hafta içi ve cumartesi günleri 08.30-21.30, Pazar günleri ise 11.00-21.30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

20-01/16/hakmarjpgg.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hakmar çalışma saatleri haftanın her günü 09.00-21.00 saatleri arasındadır. Hafta sonları da Hakmar hizmet vermektedir. Öte yandan Ramazan ve Kurban Bayramları’nda, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de hizmet vermemektedirler.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN