Back To Top
Halkbank gayrimenkul ilanları tek tıkla tek sayfada

Halkbank gayrimenkul ilanları tek tıkla tek sayfada

Halkbank gayrimenkul ilanları tek tıkla tek sayfada
- A +

Türkiye Halk Bankası'nın ihale yoluyla satışı yapılan gayrimenkullere ilişkin satış duyuruları artık Basın İlan Kurumu portalında yayınlanıyor. HalkBank ilanlarına ilan.gov.tr adresinden tek tıkla ulaşılabiliyor.

Esnaf, sanatkâr ve KOBİ’lerin yanı sıra tüm girişimcilere destek olan Halkbank ile 58 yıldır resmi ilan ve reklamların süreli yayınlarda yayınlatılmasına aracılık ederek yazılı medyanın yanında olan Basın İlan Kurumu arasında gayrimenkul satış ilanlarının geniş kitlelere ulaştırılması amacıyla önemli bir işbirliğine imza atıldı.

Halkbank gayrimenkul satış ilanları; ilan.gov.tr internet sitesinde, Kurum Harici İlanlar Bölümünde, Halkbank ilanları için özel olarak tasarlanan sayfada kamuoyuyla paylaşılmaya başladı. Halkbank İlanları sayfasında ihale yöntemiyle satışı yapılan gayrimenkullerin görsellerine, Google Maps platformu ile konum bilgisine, satış bedeli gibi birçok bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor.

Basın İlan Kurumu aracılığıyla 2018 yılında resmi ilan yayınlayan gazeteler ile bu gazetelerin internet haber sitelerinde duyurulan icra, ihale, tebligat, insan kaynakları kategorilerindeki 150 binden fazla resmi ilan, Kurumun ilan.gov.tr internet sitesinde ve mobil uygulamasında kamuoyunun bilgisine sunuldu. İlan.gov.tr, 2018 yılında 7 milyon kişi tarafından ziyaret edilirken 52 milyonun üzerinde sayfa görüntülenme sayısına ulaştı.

Resmi ilanların yanı sıra tüm kamu ve akademik personel alım ilanlarına tek tıkla ulaşım imkânı sağlayan Türkiye’nin en büyük resmi ilan ve kamusal duyuru platformu ilan.gov.tr internet sitesinde Halkbank ile birlikte Vakıfbank, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve İstanbul Ticaret Odasının ihale ve kurumsal duyuruları da kamuoyuyla paylaşılıyor.

HALKBANK İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN