Hem alışveriş yapıp hem kazanabilirsiniz! Paraf kullanıcılarına büyük kampanya

Hem alışveriş yapıp hem kazanabilirsiniz! Paraf kullanıcılarına büyük kampanya

Bugün, düzenli market alışverişi yapanlar için en son kampanya duyurusu yayınlandı! Paraf kart kullanıcıları alışveriş yaparak kazanacak. Bu nedenle 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında nakit en az 300 TL ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci harcamalara 15, altıncı harcama için 40 TL ve toplamda 100 TL olan ParafPara hediyesini kazanabilirsiniz. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz….

market ve restoran sektöründe 1-31 Ekim 2022 döneminde Parafla arasında nakit en az 300 Türk Lirası ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci harcamalara 15, altıncı harcama için 40 Türk Lirası ve toplamda 100 Türk Lirası olan ParafPara hediyesini kazanabilirsiniz.

KAMPANYASINA NASIL KATILINIR?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasındaki Hemen Katıl kampanya butonuna tıklamanız veya yurt içinde MARKET yazıp 3404'e (KKTC'den 3444'e) SMS göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya müşteri odaklı olup, müşteri kampanyaya bir kez katılarak ParafPara'da maksimum 100 Türk Lirası kazanabilir.

Kampanya, aynı işyerinin aynı gün yaptığı harcamaların ilki sayılır.

Kampanyaya kartla katıldığınız anda müşteriye ait olan tüm kartlar kampanyaya dahil olarak sayılır. ParafPara ödülü, hangi kartta tamamlandığına bakılmaksızın o kartta görünecektir.

KAMPANYA DETAYI

Kazanılan ParafPara'lar, gün sonu işlemi ile üye işyeri POS'undan kazanılan işlemin bankacılık sistemine ulaştığı günün ertesi günü sisteme yüklenir.

Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanya dahilinde sayılır.

Parafree, Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Parafree ve Halkcardlar, ParafPara ile yapılan iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahilinde olmamaktadır.

Kampanyaya sadece market ve restoran hizmeti veren firmalar dahildir.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN