23.01.2020  13:28

İSTOÇ çalışma saatleri | İSTOÇ saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

İSTOÇ çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. İSTOÇ çalışma saatleri kapsamında vatandaşlarımız burada bulunan mağazalardan alışveriş yapabiliyor. A’dan Z’ye binlerce ürünün satıldığı bu merkezle ilgili tüm bilgiler karar.com’da…

+
-

 

İSTOÇ çalışma saatleri bu merkezden alışveriş yapacak olan vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Alışverişleri için geç ya da erken gitmek istemeyen vatandaşlarımız İSTOÇ çalışma saatlerini öğrenmek istiyor. Züccaciyeden ev tekstiline, kırtasiye ürünlerinden hırdavata birçok ürünün satıldığı bu merkezle ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde.

İSTOÇ TİCARET MERKEZİ

İSTOÇ, Eminönü’ndeki Cağaloğlu, Beyazıt, Kantarcılar, Yeşildirek, Mercan, Süleymaniye, Tahtakale, Küçükpazar, Sirkeci’deki çeşitli mesleklere sahip esnafın kurduğu kooperatiftir. Eminönü esnafının zor çalışma şartları, dar sokaklar, nakliye sorunları, trafik gibi nedenlerle daha modern bir ortamda çalışmalarına yönelik kurulmuştur.

1979 yılında kuruluşu yapılan İSTOÇ da zücaciyeden medikale, hırdavattan plastik eşyaya, kırtasiye ürünlerinden ev tekstiline birçok meslek grubu yer almaktadır. İSTOÇ 1984 yılından beri Mahmutbey’de 1 milyon 100 bin metrekare alanda kurulmuştur. Atatürk Havalimanı’na 11 kilometre uzaktıkta bulunan İSTOÇ, TEM Otoyolu Edirne otobanı gişelerine 1 kilometre uzaklıktadır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

İSTOÇ’a olan ulaşım Esenler-Başakşehir metro hattı ile daha da kolaylaşmıştır. İSTOÇ, Mahmutbey Mahalles, 54.Yol Sokak No:3 Bağcılar İstanbul’dadır. İSTOÇ’a 0212 659 45 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

20-01/23/c1d7f8bff1b914219f40a3f500359fb0.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

İSTOÇ çalışma saatleri 06.30-21.00 saatleri arasındadır. İSTOÇ cumartesi günleri de açıktır ancak Pazar günleri hizmet vermemektedir. Sabah çok erken saatte açılmasının nedeni işletmelerin mal almak için erkenden gelmesidir. İSTOÇ, Ramazan ve Kurban Bayramının ilk günü ve 1 Ocak’ta kapalıdır. Bunun dışında 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de hizmet vermektedir.

DİĞER HABERLER
Kapıya ve korkuluklara dokunma
Tutuklular koğuşu ateşe verdi
Kayınpederini kafasından bıçakladı
Kavga edenlere sosyal mesafe cezası
Sokağa çıkma yasağı gelen gençlere mesaj
20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağı ne zaman başlayacak?
İstanbul için 'turuncu' alarm