25.01.2020  12:57

İzmirgaz çalışma saatleri | İzmirgaz saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

İzmir Doğalgaz çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. İzmir Doğalgaz çalışma saatleri bu kurumda işlem yaptıracak vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. İzmir’in tek yetkili doğalgaz firması olan bu kurumla ilgili tüm bilgiler haberimizde. İşte detaylar…

+
-

 

İzmir Doğalgaz çalışma saatleri kapsamında İzmirli vatandaşlarımız fatura ödeme, abonelik açtırma, fatura sorgulama gibi işlemlerini gerçekleştiriyor. Bu kuruma geç ya da erken gitmek istemeyen vatandaşlarımız İzmir Doğalgaz çalışma saatlerini araştırıyor. İzmir’de 19 ilçede faaliyet gösteren bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenler karar.com’da…

İZMİRGAZ

İzmir’de dağıtım bölgesi sınırları kapsamında doğalgaz dağıtımı ve mahalli gaz boru hattı şebekesi ile nakil görevlerini yapan tek yetkili firma İzmir Doğalgaz’dır. Enerji Piyasası Düzenşeme Kurumu’nun gerçekleştirdiği İzmir Doğalgaz ihalesini Kolin A.Ş. kazanmıştı.

Yasa gereği İzmir Büyükşehir Belediyesi de yüzde 10 ortak olup yönetim kurulunda temsil ediliyor. İzmir Doğalgaz sayesinde İzmir’de başlatılan doğalgaz çalışmaları uzman personel ve profesyonel örgütlenme ile 2 yılda tamamlanmıştır.

2005 yılından 2018 yılına kadar toplamda 659 km çelik hat, 3 bin 108 km polietilen ana hat, bin 660 km servis hattı döşenmiştir. İzmir Doğalgaz günümüz itibariyle Karşıyaka, Konak, Bornova, Bayraklı, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Çiğli, Balçova, Narlıdere, Aliağa, Torbalı, Kemalpaşa, Menemen, Tire, Menderes, Ödemiş, Bayındır ve Kınık'ta yaşayan İzmirlilerin hizmetindedir.

20-01/25/izmirgaz.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

İzmir Doğalgaz çalışma saatleri 08.30-18.30 saatleri arasındadır. İzmir Doğalgaz 12.30-13.30 saatleri arasında öğle arası vermektedir. İzmir Doğalgaz şubeleri cumartesi günü hizmet vermektedir ancak Pazar günleri kapalıdır. Öte yandan İzmir Doğalgaz Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de kapalıdır.

DİĞER HABERLER
Türkiye'nin tırmanışını görmek istemiyorlar
Son 10 günde 57 terörist etkisiz hale getirildi
İstanbul'da asker uğurlama neden yasaklandı?
Türkiye'de kaç kişi karantina altında?
Özel harekat böyle girdi!
İŞKUR'un duyurusunu AK Parti'li başkan yaptı
Şırnak'ta bir terörist teslim oldu