Back To Top
İZSU çalışma saatleri | İZSU saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

İZSU çalışma saatleri | İZSU saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

İZSU çalışma saatleri | İZSU saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?
- A +

İZSU çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. İZSU çalışma saatleri kapsamında İzmirli vatandaşlarımızın su faturası ödeme, su abonelik gibi işlemlerini gerçekleşiyor. Ülkemizde 1987 yılında kurulan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. İşte detaylar…

İZSU çalışma saatleri burada işlem yaptıracak vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Bu kuruma gidip işlem yaptıracak olan vatandaşlarımız geç ya da erken gitmemek için İZSU çalışma saatlerini öğrenmek istiyor. Açılımı İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü olan bu kurumla ilgili tüm bilgileri sizler için derledik. İşte bilmeniz gerekenler…

İZMİR SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) 1987 yılında İzmir’de su ve kanalizasyon hizmetlerini sağlamak amacıyla kurulmuştur. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde müstakil bütçeli bir kuruluş olan İZSU, tüzel kişiliğe sahiptir. Teşkilatı, ana hizmet birimleri, yönetim ve karar organları, danışma, denetim ve yardımcı birilerden oluşmaktadır. İZSU’ya Alo 185 ya da 444 40 35 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

20-01/15/izsuu-1579090649.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

İZSU çalışma saatleri hafta içi 08.30-17.30 saatleri arasındadır. 12.30-13.30 saatleri arasında öğle tatili verilmektedir. İZSU hafta sonları kapalıdır. Ayrıca Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de hizmet vermemektedir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN