Back To Top
Özdilek çalışma saatleri | Özdilek saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Özdilek çalışma saatleri | Özdilek saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Özdilek çalışma saatleri | Özdilek saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?
- A +

Özdilek çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Özdilek çalışma saatleri kapsamında vatandaşlarımız birçok ürünü mağazalardan alabiliyor. 1983 yılında faaliyet gösteren bu kurumla ilgili tüm bilgiler karar.com’da…

 

Özdilek çalışma saatleri bu mağazalardan alışveriş yapacak vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Bu mağazalara geç ya da erken gitmek istemeyen vatandaşlarımız Özdilek çalışma saatlerini öğrenmek istiyor. Bugün vatandaşlarımızın ihtiyaç duyabileceği binlerce ürünün satışını yapan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik.

ÖZDİLEK

Özdilek 1983 yılında perakende sektörüne girmiştir. Özdilek bugün 14 alışveriş merkezi, 10 hipermarket, 91 ev tekstil mağazası ve 7 büyük departman mağazası ile vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. 8 binden fazla çalışanı ile Özdilek, ihtiyaç duyulabilecek binlerce ürünün satışını yapmaktadır.

Özdilek çalışmalarını kaliteden taviz vermeden, müşteri odaklı yaklaşarak ve kendisini sürekli geliştirerek sürdürmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı kendilerine temel felsefe edinen Özdilek mağazaları üretim ve satış faaliyetlerini müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. 

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Her yaşta tüketiciye hitap eden Özdilek müşterileri için farklı bir yaşam tarzı sunmayı hedeflemektedir. Özdilek müşteri hizmetlerine 444 44 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

20-01/18/zdilekjjpgg.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

Özdilek çalışma saatleri 10.00-22.00 saatleri arasındadır. Özdilek hafta sonları da hizmet vermektedir. Öte yandan Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Ancak bayram tatillerinde çalışma saatleri farklılık gösterebilir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN