Back To Top
QNB Finansbank saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? QNB Finansbank çalışma saatleri

QNB Finansbank saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? QNB Finansbank çalışma saatleri

 - Son Güncelleme: 28.10.2019 Pazartesi 22:49
QNB Finansbank saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? QNB Finansbank çalışma saatleri
- A +

1987’de Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan ve şu an ismi QNB Finansbank olan bankanın çalışma saatleri, burada işi olanlar tarafından merak ediliyor. Sabah saatlerinden itibaren işlemlerine başlayan QNB Finansbank’ın saat kaçta açılıp, saat kaçta kapandığı konusu ise karar.com’da…

 

Sabah saat 09:00’da açılan QNB Finansbank’ın mesai saatleri, şu sıralar en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Türkiye’de halka açılan ilk özel sektör bankası olan QNB Finansbank’ın saat kaçta açılıp, kaçta kapandığı ve banka ile ilgili diğer bilgiler haberimizde…

QNB FİNANBANK ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi her gün sabah 09:00'da açılan QNB Finansbank, öğle tatiline 12:30'da giriyor. 13:30'da yeniden mesaiye başlayan QNB Finansbank akşam saat 17:00'a kadar hizmet vermeyi sürdürüyor. Bankanın şubeleri hafta sonu yani cumartesi ve pazar günleri ise hizmet vermiyor...

DİĞER GELİŞMELER İÇİN TIKLAYIN

QNB Finansbank öte yandan; Şeker Bayramı (Ramazan) ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Mayıs, 1 Ocak, 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 29 Ekim ve 15 Temmuz gibi resmî tatillerde de hizmet veriyor.

19-10/28/qnb-finansbankpngg.png

İstanbul, Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binasında bulunan QNB Finansbank Genel Müdürlüğüne 212 318 50 00 numaralı telefondan ulaşılıyor.

BANKA İLE İLGİLİ BİLGİ

26 Ekim 1987’de Hüsnü Özyeğin tarafından kuruldu. Türkiye’de halka açılan ilk özel sektör bankası olan Finansbank, 2016’da Haziran ayında Katar’ın en büyük bankalarından biri olan Qatar National Bank S.A.Q (QNB Group) tarafından satın alındı. Bankanın Finansbank olan ismi, 20 Ekim 2016’da QNB Finansbank olarak değiştirildi.

QNB Group, iştirakleri ve bağlı şirketleriyle beraber üçten fazla kıtada 31’den fazla ülkede geniş kapsamlı ürün ve hizmet yelpazesiyle 4 bin 300 ATM ağıyla, bin 200’den fazla lokasyon ve toplam 29 bin 500 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN