Back To Top
Şekerbank çalışma saatleri | Şekerbank saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Şekerbank çalışma saatleri | Şekerbank saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Şekerbank çalışma saatleri | Şekerbank saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?
- A +

Şekerbank çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Bu bankada işlem yaptıracak olan vatandaşlarımız bankaya geç ya da erken gitmemek için Şekerbank çalışma saatlerini araştırıyor. 1953 yılında kurulan bu bankayla ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. İşte tüm bilgiler…

Şekerbank çalışma saatleri, şubelere gidip işlem yaptırmak isteyen müşteriler tarafından sorgulanıyor. Şekerbank çalışma saatleri kapsamında kurumsal, ticari, bireysel, esnaf, işletme, KOBİ ve tarım gibi bankacılık alanlarında hizmet veriyor. Ülkemizde 238 şubesi bulunan bu bankayla ilgili bütün bilgileri sizler için derledik. İşte detaylar…

ŞEKERBANK

Şekerbank, 12 Ekim 1953’te Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş. adıyla Eskişehir’de kurulmuştur. Şekerbank’ın kurulma amacı pancar kooperatifi üyesi çiftçilerin birikimleriyle yerel kalkınmayı, üretimi ve tarımsal sanayiyi desteklemektir. 1997 yılında hisselerinin büyük bir bölümü halka arz edilmiştir.

Şekerbank; esnaf-işletme bankacılığı, kurumsal-ticari bankacılık, KOBİ ve tarım bankacılığı ve bireysel bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Şekerbank’ın şubelerinin yüzde 70’i Anadolu’da bulunmaktadır. Şekerbank’ın 1 gezici şube olmak üzere 238 şubesi, 7 bölge müdürlüğü vardır.

Türkiye’nin ilk mikro finansman kredilendirme modelini uygulayan Şekerbank, 2009 yılında Türkiye’de bir ilk olarak geliştirdiği EKOkredi ile 110 bine yakın kişiyi enerji tasarrufu ile tanıştırmıştır. Şekerbank, Karbon Saydamlık Projesi’nde de yer almaktadır. Bu proje, dünyanın önde gelen iklim değişikliği ile mücadele platformlarından biridir. Ayrıca Şekerbank, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin de imzacısıdır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Şekerbank genel müdürlüğü, Emniyet Evleri Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi No:1 Kağıthane İstanbul’dadır. Şekerbank’a 0850 222 78 78 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

20-01/14/ekerbank.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

Şekerbank hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 12.30-13.30 saatleri arasında öğle molası verilmektedir. Hafta sonları kapalı olan Şekerbank, Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de kapalıdır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN