Tüm emeklileri ilgilendiren haber geldi! Başvuran herkes 3 günde ödemesini alacak! 10 bin TL'lik promosyon ödemesi için son tarih bugün!

Tüm emeklileri ilgilendiren haber geldi! Başvuran herkes 3 günde ödemesini alacak! 10 bin TL'lik promosyon ödemesi için son tarih bugün!

Emekli promosyon yarışında ben de varım diyen Garanti Bankası, emeklilerin yüzünü güldürecek promosyon kampanyasını duyurdu. Emekli promosyonu kapsamında toplam 10.000 TL'yi bulan ödemeler için son saatler...

Garanti Bankası'ndan emekliler için kaçınılmaz fırsat. Emekli aylığını bankaya taşıyan herkes üç gün içinde 10 bin TL'yi bulan ödemesini alacak.

GARANTİ BANKASI EMEKLİYE 10 BİN TL VERİYOR

Banka, emekli aylığı 1.500 TL'nin altında olanlara 4.850 TL, 1.500 ile 2.500 TL arasında olanlara 6.000 TL, 2.500 TL'nin üstünde olanlara ise 7.250 TL promosyon veriyor.

Maaşını 3 sene bankadan almaya taahhüt eden emekliler söz konusu kampanyadan yararlanabilecek. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin yapılmasıyla birlikte başlamış olacak.

Söz konusu ödeme için SGK tarafından belirlenen şartlar geçerlidir. Birden çok maaşı olan ve tüm maaşları için promosyon isteyen müşterilerin toplam maaşları dikkate alınarak ödemeleri yapılacaktır.

 garanti bankası emekli promosyonu

ÖDEMELER 3 GÜNDE TAMAMLANACAK

Söz konusu ödemeler, müşterilerin "Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi"ne imza atmalarıyla birlikte, bankaya maaşın yattığı tarihten maksimum üç gün sonra yapılacaktır. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN