Back To Top
Turkcell saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Turkcell çalışma saatleri

Turkcell saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Turkcell çalışma saatleri

Turkcell saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Turkcell çalışma saatleri
- A +

Turkcell çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Turkcell çalışma saatleri kapsamında vatandaşlarımızın fatura ödeme, abone olma gibi birçok işlemini gerçekleştiriyor. Ülkemizde 1994 yılında faaliyet gösteren bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. İşte detaylar…

 

Turkcell çalışma saatleri bu kurumda işlem yaptıracak vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Bu kurumda işlem yaptırmak isteyen vatandaşlarımız geç ya da erken gitmemek için Turkcell çalışma saatlerini araştırıyor. Ülkemizin en merak edilen kurumlarından olan bu kurumla ilgili tüm bilgileri sizler için derledik. İşte bilmeniz gerekenler…

TURKCELL

Türkiye’de mobil iletişim 1994 yılında Turkcell’e başlamıştır. 1998 yılında Turkcell, Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzaladı ve böylece hem kalitesini hem de müşteri sayısını arttırmaya başladı. 2000 yılında ise Turkcell hisseleri Borsa İstanbul ve New York Stock Exchange’de işlem görmeye başladı.

Böylece Turkcell, New York Stock Exchange’de kote olan tek Türk şirketi oldu. Turkcell, Kıbrıs, Ukrayna, Almanya ve Belarus’ta da hizmet vermektedir. Dünyada HSPA+ teknolojisini kullanan ilk operatörlerden olan Turkcell, iki yeni HSPA+ teknolojisini hayata geçirmiştir. 2016 yılında LTE teknolojisini kullanan Turkcell, 81 ilde LTW hizmeti vermektedir.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Turkcell’in amacı ülkemizdeki en geniş kapsama alanı ile müşterilerinin iletişim ihtiyacına yüksek kalitede hizmet vermektir. Turkcell genel müdürlüğü Aydınevler Mahallesi, İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark Maltepe İstanbul’dadır. Turkcell’e 532 ya da 0532 00 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

20-01/14/turkcell.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

Turkcell haftanın her günü hizmet vermektedir. Caddeler üzerinde bulunan Turkcell iletişim merkezleri 10.00-20.00 saatleri arasında çalışmaktadır. AVM içerisindeki Turkcell’ler ise 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonları da açık olan Turkcell’ler Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de açıktır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN