Back To Top
Türkiye Finans çalışma saatleri | Türkiye Finans saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

Türkiye Finans çalışma saatleri | Türkiye Finans saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

 - Son Güncelleme: 09.01.2020 Perşembe 13:11
Türkiye Finans çalışma saatleri | Türkiye Finans saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?
- A +

Türkiye Finans çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Türkiye Finans çalışma saatleri kapsamında vatandaşlarımızın bankacılık işlemlerini gerçekleştiriyor. 2005 yılından beri faaliyetlerini gösteren bu kurumla ilgili tüm bilgiler haberimizde. İşte detaylar…

Türkiye Finans çalışma saatleri bu bankada işlem yaptıracak vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Bankaya geç ya da erken gitmek istemeyen vatandaşlarımız Türkiye Finans çalışma saatlerini merak ediyor. Ülkemizin en büyük katılım bankalarından olan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. İşte tüm bilgiler…

TÜRKİYE FİNANS

Türkiye Finans, Anadolu Finans ve Family Finans’ın birleşmesiyle 2005 yılında kurulmuştur. Anadolu Finans 1991 yılında % 100 yerli sermayeli ilk özel finans kurumu olarak kurulmuştur. Birleşme sonrası Türkiye Finans, ülkemizin en büyük katılım bankalarından biri olmuştur.

31 Mart 2008’de bankanın %60’lık hissesi The National Commercial Bank tarafından satın alınmıştır. Böylece Türkiye Finans, yeni ve güçlü bir kurumsal kimliğe kavuşmuş, hedef kitlesi genişlemiştir. Türkiye Finans katılım bankacılığının prensipleri doğrultusunda hedeflerini ve büyüme yol haritasını şekillendirmektedir.

Müşteri odaklı bir anlayışta olan Türkiye Finans, teknolojik alt yapısını, iş süreçlerini ve hizmet yaklaşımını sürekli geliştirme hedefindedir. 2018 yılı sonu itibariyle 3 bin 661 çalışanı bulunan Türkiye Finans’ın 306 şubesi vardır. Türkiye Finansı genel müdürlük adresi, Saray Mahallesi Sokullu Caddesi No:6 Üsküdar İstanbul’dadır. Türkiye Finans’a 0216 676 20 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

20-01/09/turkiye-finans.jpg

Türkiye Finans’ın telefon bankacılığı numarası ise 0850 222 22 44’dür.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

ÇALIŞMA SAATLERİ

Türkiye Finans çalışma saatleri genel müdürlük ve şubelerde farklılık göstermektedir. Genel müdürlük çalışma saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Şubelerde ise çalışma saatleri 08.30-17.00 saatleri arasındadır. Hafta sonları kapalı olan Türkiye Finans, Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de hizmet vermemektedir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN