Back To Top
VakıfBank saat kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? VakıfBank çalışma saatleri

VakıfBank saat kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? VakıfBank çalışma saatleri

VakıfBank saat kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? VakıfBank çalışma saatleri
- A +

Türkiye’nin en önemli kamu bankalarından olan VakıfBank çalışma saatleri, bankada işi olanlar tarafından merak ediliyor. Sabah saat 09:00’da açılan VakıfBank’ın kaçta kapandığı ve banka ile ilgili diğer gelişmeler karar.com’da…

1954’te Adnan Menderes’in talimatıyla kurulan VakıfBank, o günlerden bu güne kadar aralıksız hizmet veriyor. Banka ile işi olan vatandaşlar ise VakıfBank çalışma saatlerini araştırarak, bankanın kaça kadar açık olduğunu sorguluyor. Tüm bu bilgiler ise haberimizde yer alıyor…

VAKIFBANK KAÇA KADAR AÇIK?

Hafta içi her gün mesaiye 09.00'da başlayan Vakıfbank, saatler 12:30’u gösterirken öğle arasına giriyor. 13:30’da yeniden işlemlere başlayan banka, akşam saat 17:00’a kadar müşterilerinin taleplerini karşılar. Cumartesi ve Pazar günleri ise kapalı olan Vakıfbank Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Mayıs, 1 Ocak, 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 29 Ekim ve 15 Temmuz gibi resmî tatillerde de hizmet vermiyor.

İstanbul Ümraniye’nin Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesinde Genel Müdürlük binası olan VakıfBank’ın Merkez Şubesine 216 724 10 00 numaralı telefondan ulaşılıyor.

19-10/18/vakifbank.jpg

TARİHİ

19542te dönemin Başbakanı Adnan Menderes'in talimatının ardından vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınmanın gereksinimleri kapsamında en iyi şekilde değerlendirmek üzere kurulan Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı veya kısaca VakıfBank, ticari, kurumsal, tarım ve KOBİ bankacılığının yanında özel ve bireysel bankacılık bölümlerinde de hizmet vermeyi sürdürmektedir. Türkiye Bankalar Birliği'nin 2014 yılı raporunda yer alan bilgilere göre; Türkiye'nin aktif büyüklük bakımından en büyük 7. bankasıdır.

DİĞER GELİŞMELER İÇİN TIKLAYIN

Kurumsal ve bireysel müşterilerine Türkiye çapına yayılan 900'ün üzerinde şubesinin yanında ileri teknolojiyle destek verilen alternatif dağıtım kanalları vesilesiyle hizmet sunan VakıfBank'ın ABD New York ve Kuzey Irak Erbil şubelerinin hâricinde bir de Bahreyn'de kıyı bankacılığı şubesi bulunuyor. Öte yandan, Almanya'da Köln Şubesi), Avusturya'da VakıfBank International AG (Viyana Şubesi KKTC'de Kıbrıs Vakıflar Bank. Ltd. ve Tasfiye Halinde World Vakıf UBB. Ltd. olmak üzere yurt dışında üç bankada da iştiraki vardır.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN