Ziraat bankasından 45000 TL'lik kredi kampanyası! 1 Aralık’ta başladı acele edin

Ziraat bankasından 45000 TL'lik kredi kampanyası! 1 Aralık’ta başladı acele edin

Ziraat Bankası müşterilerini ilgilendiren yeni bir açıklama yapıldı. Ziraat Bankası müşterilerine özel yeni kampanya haberi verildi. Ziraat Bankasını tercih eden vatandaşların nakit ihtiyaçları olması durumunda 1 Aralık tarihinden itibaren bu yapılacak olan yeni kampanyadan yararlanması mümkün olacaktır. Sadece Ziraat Bankası müşterilerine geçerli olan bu ihtiyaç kredisi kampanyası 1 Aralık tarihinden sonra geçerli olmasının yanı sıra 45000 TL’ye kadar 36 ay vade imkânı sunmaktadır. Belirtilen tarihten sonra şartları karşılayan tüm Ziraat Bankası müşterileri bu imkândan yararlana bilecek.

Vatandaşın alım gücünün azalması ile bankalardan kredi talebinde bulunmak gibi çarelere sığınmaya başladı Ziraat Bankası ’da kendi müşterilerine özel yeni bir kampanya yapacağını duyurarak kişilere müjdeli haberi verdi. 45.000 TL’ye kadar 36 vade imkânı sunan yeni kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar için gerekli şartları da açıkladı. Sadece Ziraat Bankası müşterilerinin yararlana bileceği bu kampanya 1 Aralık tarihinden sonra geçerli olacaktır ve belirtilen tarihten sonra şartları karşılayan ve Ziraat Bankası müşterisi olan herkes bu kampanyaya başvuru yapabilecektir. 1 Aralık tarihi itibariyle kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi ödemesi verilecek. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların bireysel müşteri olmaları durumunda kredi ödemelerine istedikleri zaman bu faiz oranları ile birlikte yılsonuna kadar masrafsız kullanabilmektedirler.

zirrat bankası.,

Kredi için şartlar belli oldu

Birçok kişinin yüzünü güldüren kampanyada Ziraat Bankasının bir kamu bankası olması gerekçesi ile özel bankalara göre daha uygun faiz imkânı sunarak kişiler için daha uygun ödeme imkânı sunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kredi başvurusunun onaylanması için gerekli şartlar arasında başvuruda bulunacak kişinin icralık veya avukatlık bir durumunun olmaması gerekmektedir. Bu şartın yanı sıra Ziraat Bankası en az 6 aylık sigortası olan ve kredi sicili temiz olan kişilere aldığı maaş miktarlarına göre 45.000 TL’ye kadar 36 ay taksit imkânı sunarak kredi vermektedir.

Özellikle emekli olan kişiler, bu krediye başvuru yaptığında bankaya maaşını taşımamışsa veya bu bankadan maaş almıyorsa kredi kullanamaz. Ziraat Bankası emekli kredilerinde banka kendi bankasından kredi almanızı isteyecektir. Çalışan kişilerde kredi başvurusu yapabilirler.

Banka kredi başvurusu için sadece size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine gitmenizi isteyecektir. 36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde 3 ay erteleme imkanından faydalanabilirsiniz.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN