29.03.2020  20:11
SON GÜNCELLEME: 
29.03.2020  20:30
KAYNAK: 
KARAR

'Enes Batur Hayal mi Gerçek mi' konusu ne? (Enes Batur Hayal mi Gerçek izleme linki)

Corona virüsü (koronavirüs) salgını tehlikesi nedeniyle evlerine kapanan vatandaşlar, televizyon başında daha çok zaman geçirmeye başladı. Bu akşam Fox TV'de ekrana gelen Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi izleyenlerin ilgisin çekti. Peki, Enes Batur Hayal mi Gerçek mi oyuncuları kimler? Enes Batur Hayal mi Gerçek mi konusu ne? Filmi izleme linki ve diğer detayları derledik.

+
-

Ünlü Youtuber Enes Batur'un 2 yıl önce vizyona giren filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi, bu akşam Fox TV'de yayınlanıyor. Film hakkında detayları merak eden vatandaşlar, "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi oyuncuları kimler?", "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi konusu ne?", "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi full HD izle" konu başlıklarını internette aratıyor. Detayları KARAR.com okurları için derledik...

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ FRAGMAN

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ  KLİP

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ FULL HD İZLE

Sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan Enes Batur'un ikinci filmi olan 'Enes Batur Hayal mi Gerçek mi' filmini Google Play üzerinden izlemek için BURAYA ve Netflix üzerinden izlemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ KAÇ KİŞİ İZLEDİ?

19 Ocak 2018'de vizyona giren Enes Batur Gerçek Kahraman filmi, sinema salonlarında 1 milyon 483 bin kişi tarafından izlendi.

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ KONUSU NE?

Film, hiçbir şeyi olmayan bir çocuğun kendini geliştirerek dünya yıldızı olmasını anlatıyor. Bu yolda karakterindeki değişimler, yaptığı seçimler ve psikolojisi büyük önem taşıyor. Saf iyi aile çocuğu olan karakterimiz zamanla bir dünya starı olurken bu iyi özelliklerini kaybediyor. Karakterimizin ismi Enes Batur'dur. 

Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur'a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. O, okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes'in artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ OYUNCU KADROSU KİMLER?

Yapımcılığını Eren Medya ve ILS Vision'un üstlendiği, senaryosunu Enver Sülük ve Büşra Nur Karahan'ın yazdığı, müziklerini İrsel Çivit'in yaptığı, yönetmenliğini Kamil Çetin'in üstlendiği Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filminin oyuncu kadrosunda; Enes Batur, Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy, Bilal Hancı, Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Uras Benlioğlu, Baturay Anar, Başak Karahan, Kaya Giray, Berk Muhammet, Burak Güngör, Şeyda Erdoğan, Sude Çınar, Berk Güler, Duru Önver, Çağla Demirel, Efecan Koçyiğit gibi isimler yer alıyor.

ENES BATUR KİMDİR?

Enes Batur Sungurtekin, 9 Nisan 1998 tarihinde Antalya'da dünyaya gelmiştir. Babası polis emeklisi, annesi ise hemşiredir. Küçük yaşlarda video içeriği üretmeye başlayan Enes Batur kısa sürede fenomen oldu. Her yıl düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri 2017 yılında ilk defa En İyi YouTuber/Instagrammer kategorisi altında bir ödül verdi ve ödülün sahibi Enes Batur oldu. Ancak daha sonra Batur’un kanalında ‘çocuklara kötü örnek olabilecek görüntüler’ bulunduğu gerekçesiyle ödülü geri alındı. Ancak, Altın Kelebek ödül tartışmalarının hemen ardından 2018’de Altın Palmiye Ödülleri’nde Yılın Sosyal Medya Fenomeni Ödülü’nü kazandı.

Başrollerini Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile paylaştığı ilk filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, 19 Ocak 2018’de vizyona girdi. 2. Filmi Enes batur gerçek kahraman 31 Mayıs 2019’da vizyona girdi. 2019'un son günlerinde çıkardığı “Enes Batur – Dolunay” adlı parça ise hiç beklenmedik bir anda müzik piyasasına bomba gibi düşerken dijital medyada paylaşıldığı dakikadan itibaren ilk yarım saat içerisinde 500.000'den fazla kişi tarafından izlenerek önemli bir rekora imza attı. Enes Batur’un Youtube kanalında şu an 15,2 milyon takipçisi bulunuyor.

Ödülleri:

2018 – Altın Palmiye Ödülü – “Yılın Sosyal Medya Fenomeni”
2017 – Altın Kelebek Ödülü – “En İyi YouTuber /Instagrammer” (Geri Alındı)

Enes Batur filmleri:

2019 – Enes Batur Gerçek Kahraman
2018 – Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

DİĞER HABERLER
Atatürk Havalimanı'na pandemi hastanesi
Sokağa çıkma kısıtlamalarıyla ilgili gözler Erdoğan'da
'Türkiye'ye meteor düştü' iddiasına inceleme
2 bakanlığa yeni atamalar yapıldı
Meteor olayı olduğu kesin
Belediye meclislerine de başkanlık modeli
Sultanahmet'te fetih mesajı