25.05.2020  17:23
SON GÜNCELLEME: 
26.05.2020  11:04
KAYNAK: 
İSTANBUL/AA

Erdoğan'dan erken seçim için dikkat çeken cümle: 3 yıl vaktimiz var

Son dakika haberi... Sistem tartışmaları ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni ve ülkemize katkılarını hazmedemeyenlerin insanlarımızı zehirlemesine izin vermeyeceğiz' çıkışında bulundu. Çok konuşulan erken seçim iddiaları için de Erdoğan 'Önümüzde hem programlarımızı uygulamak hem milletimizle gönül bağımızı güçlendirmek için 3 yıllık bir vakit var' dedi.

+
-

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin 81 İl Teşkilatı ile bayramlaştı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tartışmaları için "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni ve ülkemize katkılarını hazmedemeyenlerin insanlarımızı zehirlemesine izin vermeyeceğiz' çıkışında bulundu.

Çok konuşulan erken seçim iddiaları için de Erdoğan 'Önümüzde hem programlarımızı uygulamak hem milletimizle gönül bağımızı güçlendirmek için 3 yıllık bir vakit var' dedi.

Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

"81 ilimizdeki tüm üyelerimizin ve teşkilat mensuplarımızın Ramazan Bayramlarını tebrik ediyorum. Rabb'imden bizlere bayramları bayram gibi geçireceğimiz nice güzel günler göstermesini niyaz ediyorum.

Attığımız normalleşme adımları sonrasında ortaya çıkan tablo doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor. Arife gününden bayram bitiminine kadar 4 gün süreyle evde kalarak mücadelemize destek veren milletimin her bir ferdine sabırları için şükranlarımı sunuyorum.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni ve ülkemize katkılarını hazmedemeyenlerin insanlarımızı zehirlemesine izin vermeyeceğiz. Yıllarca sağlık alanında yaptığımız yatırımları eleştirenlerin ne kadar içi boş siyaset yaptıkları, son 2,5 ayda yaşananlarla ortaya çıkmıştır.

Önümüzde hem programlarımızı uygulamak hem milletimizle gönül bağımızı güçlendirmek için 3 yıllık bir vakit var."

 

DİĞER HABERLER
Patlamanın altından vahim ihmal çıktı
Bile bile facia...
Adaletsizliği, hukuksuzluğun sorumlusu Erdoğan'dır
Gazeteci Sibel Hürtaş serbest bırakıldı
Egemenlik hakkımıza saldırıyorlar
Erdoğan'ın planı Kasım'da erken seçim
Radyasyon riski var mı?