Back To Top
Erzincanlı kadınlardan "Barış Pınarı Harekatına" dualı destek

Erzincanlı kadınlardan "Barış Pınarı Harekatına" dualı destek

Erzincanlı kadınlardan \
- A +

ERZİNCAN (İHA) – Erzincanlı kadınlar, cami ve kuran kurslarında bir araya gelerek, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekâtına destek için dualar etti

Erzincan’da da Terzibaba Camisinde, Süreyya Hanım Kız Kur’an Kursu’nda, Ahmet Hamza&Münire Hanım Kız Kur’an Kursu’nda İl Müftü Yardımcısı Ayşe Yılmaz, İl Vaizi Emine Sağlam ve İl Vaizi Arzu Kılınç nezaretinde Fetih Suresi okundu, dualar ilahi kabule arz edildi.

İl Müftü Yardımcısı Ayşe Yılmaz, Mehmetçik için dualar ettiklerini belirterek, "Vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru, bölgemizde barış ve selametin temini için kahraman ordumuzun, güvenlik güçlerimizin harekâtını hayırlı eyle, şanlı ordumuza nusretinle ve kudretinle yardım eyle Allah’ım” dedi.

ERZİNCAN/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN