Back To Top
Kaymakamdan örnek davranış

Kaymakamdan örnek davranış

 - Son Güncelleme: 19.01.2019 Cumartesi 13:08
Kaymakamdan örnek davranış
- A +

Odunpazarı Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin; sağlık nedenleri dolayısıyla, evde eğitim gören İlhan Ünügür İlkokulu Öğrencisi Umut Kaan Balbay’ı evinde ziyaret etti

Öğrencinin karne heyecanını paylaşan; Odunpazarı Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, öğrenci ve kardeşlerine hediyeler takdim etti. Kaymakam Bilgin: "Devletimizin eğitim konusundaki hassasiyetinin bir yansıması olarak, okul öncesi ve ilkokul çağında sağlık problemi nedeniyle örgün eğitimden yararlanamayan çocuklarımız evinde veya tedavi gördüğü hastanede eğitim almaktadır. Biz de bugün hastalığı sebebiyle, evde eğitim alan Umut Kaan Balbay’ı ziyaret ettik ve karne sevincine ortak olduk. Onu mutlu görmek, bizleri de çok mutlu etti" diye ifade etti.

Kaymakam Bilgin tarafından kendisine verilen karne ve hediyesine teşekkür eden Umut Kaan Balbay ise, okumayı çok sevdiğini, tatilde bol bol kitap okuyacağını söyledi.

Ziyarete; Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan ve Milli Eğitim Müdürlüğü görevlilerinin yanı sıra, Umut Kaan Balbay’ın öğretmeni Ahmet Kapan da katıldı.

ESKİŞEHİR/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN