GarantiPay seçimi yapıldığında otomatik olarak açılan BonusFlaş’tan ödeme yapılmak istenen kart seçiliyor. GarantiPay ile yapılan tüm işlemlerde birikmiş bonuslar da kullanılabiliyor. Taksit seçenekleri kullanıcı tarafından seçilebiliyor. Ödemeler tüm Garanti kredi kartlarının yanı sıra banka kartıyla hesaptan da yapılabiliyor. Garanti Bankası’nın diğer dijital kanallarında ve BonusFlaş’ta kullanılan parolayla, işlemler güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmakta.

Garanti, müşterilerinin GarantiPay ile ödeme deneyimini yaşaması için özel bir kampanya sunuyor. Buna göre, 24 Nisan-12 Mayıs’ta online alışverişlerini GarantiPay üzerinden gerçekleştiren Bonus Card sahipleri, 150 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 20 TL Bonus, Miles&Smiles kart sahipleri ise 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 500 mil kazanıyor.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu, şunları kaydetti: “Türkiye’de bir ilk olan ve kampanyalarla kredi kartı bilgilerini kullanıcılarına bir arada sunarak fark yaratan BonusFlaş uygulaması, kısa sürede çok büyük bir ilgiyle karşılandı.”