Happy Center çalışma saatleri vatandaşlarımızın internetten araştırdığı konular arasında. Happy Center çalışma saatleri kapsamında gıdadan deterjana birçok ürünün satışını yapıyor. 142 şubesi bulunan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik.

HAPPY CENTER

Altun Gıda’ya bağlı olan Happy Center, 1969’dan beri gıda sektöründe hizmet vermektedir. 1996 yılından itibaren perakende sektöründe hizmet vermektedir. Altun Gıda, Nadir Altun’un girişimiyle kurulmuştur. Ardından oğulları İstanbul Tahtakale’de distribütörlük açıp gıda toptancılığına devam etmişlerdir.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Varolan tüm şubelerini yenileyen ve yeni şubeler açmaya devam eden Happy Center’ın 142 şubesi bulunmaktadır. Happy Center merkez adresi Zafer Mahallesi 160.Sokak No:8 Esenyurt İstanbul’dadır. Happy Center’a 444 37 37 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Happy Center çalışma saatleri 09.00-22.00 saatleri arasındadır. Happy Center hafta sonları da açıktır. Öte yandan Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de hizmet vermektedir.