ÖSYM’nin İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına ilişkin ilanına göre, başvuru tarihleri, sınav tarihleri ve giriş belgelerinin nasıl alınacağı ile ilgili ayrıntılar verilmiştir. İşte, 2019 İSG 2. Dönem sınavı ile ilgili ayrıntılar…

İSG 2. DÖNEM SINAV TARİHİ

2019 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2019-İSG) 2. Dönem Sınavı ise, 14 Aralık 2019 tarihinde yapılacak.

Sınav, saat 10:15’te başlayacak. Sınav süresi 75 dakika olarak belirlendi. Adaylar saat 10:00’dan sonra sınav binalarına alınmayacak.

SINAVIN YAPILACAĞI MERKEZLER

Adana, Ankara/Çankaya, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İsanbul-1 (Kadıköy-Maltepe-Ataşehir), İstanbul-3 (Beyoğlu-Beşiktaş-Kağıthane-Sarıyer), İzmir-Kuzey/ (Karşıyaka-Bornova-Çiğli), Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon.

SINAVA GİRİŞ BELGESİ

Adaylar sınav giriş belgelerini, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile fotoğrafı bulunmaktadır. Hiçbir aday Sınava Giriş Belgesinde yazılı olan salondan başka bir yerde sınava giremez. Sınava Giriş Belgesi ayrıca adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN