Afili Aşk’ın yeni bölümünde mahkeme gerginliği yaşanmaktadır. Kerem ve Ayşe için karar günü gelmiştir. Çiftin son sözlerinin ne olacağı izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Her bölüm izleyicileri ekrana kilitleyen Afili Aşk 30. Yeni bölümü ve fragmanı karar.com’da…

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Afili Aşk yeni bölümünde ailelerin arasındaki problemler Kerem ve Ayşe’nin arasının açılmasına neden oluyor. İkili boşanma kararı alıyor ve bu karar başta aileler olmak üzere herkesi şoke ediyor. Muhsin ise bu durumla ilgili kendisini suçluyor. İkiliyi barıştırmak için Muhsin plan yapıyor ve Kerem ile Ayşe’yi bir odaya kapatıp gidiyor.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

İkilinin baş başa kalarak boşanmalarını engelleyeceğini düşünen Muhsin’in planları suya düşüyor. Mahkeme günü Kerem ve Ayşe’nin aileleri de salonda hazır bekliyor. Hakim karşısına çıkan çift için artık ayrılık günü geliyor. Şahitler ikilinin boşanmamaları için çaba sarf etse de Kerem boşanma konusunda kararlı davranıyor. Aşklarının bittiğini söyleyen Kerem mahkemede soğuk rüzgarların esmesine neden oluyor. Ardından Kerem’in kararı önce Ayşe’yi sonra da herkesi şoke ediyor. Afili Aşk yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ailelerin birbirine girmesi başta Kerem ve Ayşe’yi çok zor durumda bırakıyor. Ardından Kerem’in Ayşe’den bazı olayları gizlemesi ise Ayşe’yi iyice sinirlendiriyor. Bu durum karşısında Kerem’e karşı büyük öfke duyan Ayşe, Kerem’i terk ediyor. Ayrılığı kabullenemeyen Kerem ise zor günler geçiriyor. Çift ailelerle ilgili problemlerle uğraşırken bir yandan da boşanma davasına sayılı günler kalıyor. Çiftin mahkemede ne kadar vereceği ise merak ediliyor.