Haberimizde 'Derin Talu kimdir? Anne ve babası kim? Derin Talu kaç yaşında?' gibi soruların yanıtını bulabilirsiniz. Defne Samyeli kızları Derin ve Deren ile konuşuluyor. Oyuncu ve sunucu Defne Samyeli, sosyal medya hesabından kızı Derin Talu'nun doğum gününü kutladı. Bu paylaşımdan sonra Derin Talu kimin kızı merak edilmeye başlandı. İşte Derin Talu hakkında merak edilenler...

Sadece başarılı kariyeri ve Cem Yılmaz’la yaşadığı aşkla değil Derin ve Deren adlı kızlarıyla da sürekli haber olan Defne Samyeli, geride bıraktığımız gün mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. Kızı Derin Talu 15 yaşına basan Defne Samyeli anne kız kafa kafaya verip çektikleri bir selfieyi hesabından; “Benim canım bebeğim, iyi ki doğdun… Seninle geçirdiğim her gün bana büyük hediye. Ömrün senin gibi eğlenceli, güzel ve sevgi dolu olsun” notuyla paylaştı. Derin de kendi hesabından elinde 15 sayısını tuttuğu uçan balonlarla objektife gülümsedi.

DERİN TALU KİMDİR?

Derin Talu,Defne Samyelive Eren Talu’nun kızı. Çiftin evli kaldığı dönemlerde doğan Derin Talu, daha sonrasında yaşanan ayrılık ile birlikte anne ve babası ayrı bir şekilde büyüdü.

1997 doğumlu olan Derin Talu, İstanbul'da doğdu.

İstanbul’da aldığı lise eğitimi sonrasında iyi bir kariyer planlaması için yurt dışında eğitim almak isteyen Derin Talu, Los Angeles’a gitti.

Oyuncu ve manken olmak isteyen Derin Talu, şimdiden fiziği ve güzelliği ile adından söz ettiriyor. Podyumdaki ilk deneyimini geçtiğimiz dönemlerde yaşayan Derin Talu, Atıl Kutoğlu’nun defilesinde yer almıştı.