Elimi Bırakma 8. bölüm fragmanı izleyici tarafından bekleniyordu kanal ve yapımcu firma dizinin yeni bölüm tanıtımını yayınladı. TRT 1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Elimi Bırakma 7. bölüm izleme linki haberimizde.Elimi Bırakma dizisini dün akşam izleyemeyenler için dizi izleme linki ve yeni bölüm tanıtımıhaberimizde.

9 Eylül pazar günü Elimi Bırakma 7. bölümü ile ekranlara geldi. TRT1 ekranlarında yayınlanan ve yaz dönemine damga vuran dizin dün akşam yayınlanan bölümünde Azra kardeşini bulacak mı diye izleyiciler hop oturdu hop kalktı. Elimi Bırakmafanları yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Elimi Bırakma dizisi 8. bölüm fragmanında en dikkat çeken detay Cansu başını çarpıp yere düşmesi.

BIRAKMA 8. BÖLÜM FRAGMANI


ELİMİ BIRAKMA 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

TRT 1 ekranlarında pazar akşamı izleyicileri televizyon başına kilitleyen dizinin son bölümünde neler olduğunun özeti yazımızda. Cenk'in Azra'ya olan inadından Cansu'yla bir ilişkiye başlaması her şeyi değiştirecektir. Cenk için bu durum sandığından zor olsa da Cansu'yu sevmek için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Cansu, Cenk'in ona attığı adım karşısında şüphelere boğulur. Cenk'in ona attığı adımın sebebini anlamaya çalışırken Azra'nın kendisini tanımazlıktan gelmesini anlamlandırmaya çalışır. Cansu, Cenk'in ona olan duygularından şüphelense de ona kalbinin kapılarını açmaya yine de hazırdır.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert'in kaybolmasıyla ilgili gelen bir haber Azra ile Sumru'nun yollarının bir kez daha kesişmesine sebep olur. Her yerden köşeye sıkışan Sumru için tehlike çanları çalar. Sumru için yolun sonu gelmiş midir?

9 EYLÜL PAZAR GECESİ ELİMİ BIRAKMA BİRİNCİLİK KOLTUĞUNDA

9 Eylül Pazar gününün reyting sonuçları açıklandı. Reyting sonuçlarına göre günün birincisi Elim bırakma 7. bölümü oldu. İşte pazar gecesinin reyting sıralamasında ilk 20'ye giren programlar ve yapımlar...