Erkenci Kuş 12. bölüm fragmanında Sanem ve Can arasında geçen diyalog dikkat çekiyor. Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş 11. bölüm izleyemeyenler, kaçıranlar için izleme linki yazımızın devamında. Erkenci Kuş son bölüme Sanem ve Can arasında geçenler damga vurdu.

Erkenci Kuş12. bölümden ilk sahne merak eden izleyiciler için kanal tarafından yayınlandı. Erkenci Kuş 11. bölümdeSanem ile Can'ın yakınlaşması damga vurdu. Geceyi birlikte geçiren ikili birbirine iyiden iyiye aşık olmuş durumda.Erkenci Kuş 11. bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler haberimizdeki linkten faydanalanabilir.Erkenci Kuş fragmanı yayınlanmadı ancak dizinin yeni bölümü için bir ön izleme yayınlandı.İşte Erkenci Kuş 12. bölüm fragmanıERKENCİ KUŞ GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ERKENCİ KUŞ 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Can, Sanem’e sahilde “Birlikte yalnız kalalım mı?” diye sorunca Sanem'in içi de aklı da gidecek. Sanem, Can'la her şeye hazır ama ya aralarındaki onca engel buna izin verecek mi?

Polen, set bitiminde Emre’nin arabasıyla eve dönüyor, Can da ona ortalığı toparlayıp gelme sözü verir. Doğum günü de yaklaşırken, Polen’in büyük beklentiler içerisine girecek. Acaba Can ona sürpriz parti mi yapacak, yoksa baş başa mı kutlayacaklar? Osman’ın yıldızı catering için geldiği sette parlıyor. Yeni çekimler de çıkınca Zebercet kıskançlığıyla ortalığı ayağa kaldırıyor.

Mevkıbe bakkalı eşi Nihat’a geri vermek istiyor ama Nihat’ın gözü reklam sektöründe. Sanem bu sefer kararlı, karşısına çıkan herkese savaş açacak. Bu savaşın bir kazananı olabilecek mi?

YAZIN FAVORİ DİZİSİ ERKENCİ KUŞ

Türkiye’nin en büyük izinli veri tabanına sahip online araştırma şirketi DORinsight, ‘Yazın Favorileri’ anketinin sonuçlarını açıkladı.

Türkiye’nin en büyük izinli veri tabanına sahip online araştırma şirketi DORinsight, ‘Yazın Favorileri’ anketinin sonuçlarını açıkladı.

Ankete göre yazın hit şarkısı Aleyna Tilki’den Yalnız Çiçek, yazın favori dizisi ise Erkenci Kuş oldu. Tatilciye göre yılın en popüler destinasyonu yurt içinde Bodrum, yurt dışında Mikonos…

Yapılan araştırmada katılımcılara bu yazın en favori dizisi sorulduğunda yüzde 27’si ‘Erkenci Kuş’ dedi. Erkenci Kuş dizisini yüzde 19 ile ‘Ege’nin Hamsisi’ ve yüzde 16 ile ‘Nefes Nefese’ dizileri takip etti.