Erkenci Kuş dizisi bu sene yaz döneminde en çok sevilen dizilerden birisi oldu. Star TV'de salı günleri ekrana gelenErkenci Kuş 9. bölüm izleyici karşısına28 Ağustos akşamı çıktı. Dizinin son bölümünde yaşananlar izleyicileri ekran başına kilitlerken 'daha kötüsü olabilir mi? ' dedirtti. Kanal tarafındanErkenci Kuş 10. bölümfragmanı ise diziden hemen sonraizleyici ile paylaşıldı.Dizininyeni bölümde Senem ve Can deniz kenarında tartışıyorlar. Can Levent'ten olan rahatsızlığını dillendiriken Sanem ise Polen'in Can'ın evinde olduğuna vurgu yaptı.

Erkenci Kuş yeni bölüm tanıtım fragmanındaki Can ve Sanem kavgasının sonu ne olacak?Sanem, Can’a “Gitme” demek istediğinde kapıyı Polen açtı. Sanem şokta. Yurt dışındaki “eski” sevgilisinin Can’ın evinde ne işi var? Sanem, Polen’in nasıl biri olduğunu merak ederken Polen de Can’ın etkilendiği kadının kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Erkenci Kuş 9. bölüm izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Erkenci Kuş 10. bölüm fragmanıda haberimizde.

ERKENCİ KUŞ GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ajansta Remide Hanım'ın yeni mağazası için hazırlıklar tam gaz devam ederken ekip kendini Türk kahvesi ve fal çılgınlığına kaptırıyor. Emre'nin “Ağırdan alalım.” dediği Aylin, Fikr-i Harika'nın işlerine taş koymaktan geri durmuyor.

Nihat ve Muzo, kendi dükkanlarını Mevkıbe ve Aysun'a kaptırınca, bütün enerjilerini Osman'ın kasabında vegan köfte imalatına verdi. Peki onca köfteyi kim yiyecek?

Sanem “Albatros'unu” bulduğunu sandığında Can ne yapacak? Sanem, Polen’i; Can da sahte Albatros’u kıskandıkça işler çığrından çıkacak elbette…

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Can ile Sanem arasında yaşanan tatlı çekişme, ortalığın karışmasına neden olmuştur. Polen'in Can'ın yanında bulunmasını hazmedemeyen Sanem, Levent'in Albatros olduğunu iddia ederek Can'ı vurmayı başarmıştır. Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanında ise Can, Sanem'i Levent'in Albatros olmadığı konusunda ikna etmeye çalışmaktadır.