Geleceğin Starı 3. bölümtanıtım fragmanı Star TV tarafından sosyal medyada paylaşıldı.Fragmanda bir yarışmacının Nurgül Yeşilçay'a 'Gülüm olur musun' demesi dikkatleri çekerken bu haftada skeçlerle kahkaha dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor.Geleceğin Starı 3. bölüm 19 Temmuz perşembe akşamı ekranlaragelecek. Geleceğin Starı yarışmasında jüri üyesleri Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak'tan oluşuyor. Star TVGeleceğin Starı 2. bölüm izleyemeyenler için izleme linki haberimizin devamında. İşte Geleceğin Starı 3. bölüm izleme linki ve tanıtım fragmanları ayrıca geçmiş bölümleri izleme linki...

GELECEĞİN STARI YARIŞMASINDAELEMELER NASIL OLUYOR?

Geleceğin Starıyarışmasında her hafta 2 kişi elenirken 2 yeni oyuncuda yarışmaya dahil oluyor. Geleceğin Starı yarışmasınınsunucusu Müjde Uzman. Jüri üyeleri ise Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak. Yarışmada 4'er kişilik 4 takım oluşturuluyor ve her hafta 2 kişi eleniyor. Yarışmada ekiplerin eğitmenleri Ferit Aktuğ, Bülent Emrah Parlak, Gülhan Tekin ve Beste Bereket.

GELECEĞİN STARI 3. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Geleceğin Starı yarışması 3. haftada olmasına rağmen reytinglerde beklenen başarıyı gösteremedi. İlk günden beri reyting yarışında en alt sıralarda başlayan yarışmaGeleceğin Starı 2. Bölüm ile 12 Temmuz 2018 Perşembe günü 1.07 reyitng ile 30. sırada yer aldı. Bu sıralama ile ekranlara erken veda etme ihtimali olan yarışma beklenen ilgiyi göremedi.

GELECEĞİN STARI GEÇMİŞ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

OSMAN AYDIN KİMDİR?

Osman Aydın 1986 yılında İzmit'te doğdu. İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu, Uluslararası Lojistik Bölümü'nden mezun olduktan sonra, bir süre profosyonel futbol ile uğraşmıştır. Ancak geçirdiği bir sakatlık sonucu kariyerine veda etmek zorunda kalmıştır. Daha sonra çevresinin ısrarıyla modellik ve oyunculuk alanında ilerlemeye karar vermiştir.